Voorlopige Teamindeling Seizoen 2016 - 2017

Dit is de voorlopige teamindelingen voor het komende seizoen zijn bekend. Zoals altijd kunnen er aan het begin van de competitie nog kleine wijzigingen gemaakt worden.

MO19

Trainer:

Rob Ravensbergen en Piet de Graaf

Leider:

Thijs de Kleer en Piet de Graaf
Aimee Goossensen, A.H.M.
Annemijn Zemel, A.M.C.
Coco Wijngaert, van de C.A.
Demi Graaf, de D.
Eva Putten, van der E.
Iris Dijkstra, I.E.
Kim Straaten, van der K.
Lieske Kleer, de L.
Lola Teske, L.
Lorna Rooijen, van L.
Lyn Barmentlo, L.
Maaike Polanen, van M.
Nienke Guijt, N.
Stella Klee, S.

MO17

  • Trainer:
Nog vacant
  • Leider:
Nog vacant
Angela Cornet, A.
Anna Beijnen, van A.
Anneloes Dijk, van A.
Belen Donnelly de Wild, B.E.
Celine Houwer, C.E.
Dieke Lange, de D.
Fenna Walraven, F.J.
Ginny Uljé, G.
Ilse Meij, van der I.
Jade Smittenaar, J.
Mira Kähler, M.A.
Robin Zeeuw, van der R.
Romy Borst, R.
Sam Bekkering, S.
Yoni Aartsen, Y

MO15

  • Trainer:
Michel de la Rie en Johan Prins
  • Leider:
Michel de la Rie en Johan Prins
Amber Prins, A.
Britney Rie, de la B
Daantje Kooij, van der D.
Floor Versteeg, F.
Ishara Wolf, I.
Lindy Kaay, van der L.
Lisa Boot, L.M.
Lisa Verhoef, L.M.
Lola Haddeman, L.
Sam Deijn, S.
Sara Teeffelen, van S.I.W.
Sophie Polanen, van S.
Souhaila Ezzemmouri, S.
Vita Blom, V.E.

JO19-1 en JO19-2 (selectie)

Trainer JO19-1: Jeffrey van Heel, assistent nog vacant
Leider JO19-1: Nog vacant
Trainer JO19-2: Swen Hansen en Patrick Evers
Leider JO19-2: Nog vacant
Abdessamad Benissaid, A.
Basim Amro, B.
Bjarne Houten, van B.
Danny Disseveld, D.
Davis Huisman, D.
Finn Schie, van F.
Gino Delft, van G.
Imad Bourouaha, I.
Jeremy Kijk in de Vegte
Jeroen Antwerpen, van J.
Joost Evers, J.
Kai Ho, K.
Luc Quellhorst, L.
Mark Kaptein
Mark Zonneveld, van M.
Martijn Guijt, M.
Maurice Zirkzee, M.
Maxwell Burer, M.
Melle Berkhout, M.
Najib Yaacoubi, N.
Niels Arnoldus, N.
Oran Catal Berk, O.C.
Shkelqim Gashi, S.
Soufyan Karboubi, S.
Steven Polanen, van S.
Swen Kooreman, S.
Terence Heel, van T.
Tjerk Bouwmans, T.
Walter Haasnoot, W.

JO19-3

Trainers:
Leider: Alex Clumpkens
Bas Kampen, van B.
Bennie Kampen, van B.
Ed Admiraal, E.
Jelle Vintges, J.
Job Drift, van der J.
Kadir Karaman, K.
Mahmoud Sakr, M.
Martijn Berge Henegouwen, van M.
Maurice Zuidam, M.
Michel Tros, M.
Mo Bibarhi, M.R.
Mounir Azdad, M.
Olaf Weerlee, van O.
Shivan Ramsamoedj, S.
Stan Bakker, S.
Stan Waaijer, S.
Syjan Rajan, S.
Vincent Clumpkens, V.

JO17-1 en JO17-2 (selectie)

Trainer JO17-1: Mo Rahhou en Aard Vermont
Leider JO17-1: Nog vacant
Trainer JO17-2: Murat Köksal en Michael Boon
Leider JO17-2: Nog vacant
Abdel Sakr, A.
Alex List, van der A.
Ali Durmusoglu, A.
Anthony Cornelisse, A.
Bilal Mouhout, B.
Billal Azzahid, B.
Feroz Jammon, F.
Gokhan Calik, G.
Isaac Kaijzel, I.
Ischa Berkhout, B.
Jamil Druten, van J.
Jens Kimpel, J.
Jesse Waveren, van J.
Jessy Pluijm, van der J.
Jevany Kersten, van J.
Jochem Aarts, J.
Joost Wetering, van de J.
Mas Pau, du M.
Max Kromhout, M.
Mike Piket, M.
Mike Schoonbeek, M.
Mike Silvester, M.
Mike Tegelaar, M.
Niels Berg, van de N.
Nigel van Rhijn, N.
Robin Oosten, van R.
Roy Koppenhagen, van R.
Safak Ay yildiz, S.
Timmy Aarden, T.
Tygo Groen, T.
Wesley Vermont, W.
Yassir Houari, Y.

JO17-3

Trainer: Carlos Sequeira
Leider: Nog vacant
Afvaller JO17 selectie
Afvaller JO17 selectie
Afvaller JO17 selectie
David Beglou, D.
David Ram, D.
Joshua Heel, van J.
Mohamed Taous, M.
Nabil Boukhidous, N.
Pepijn Keyser, de P.
Ruben Vink, de R.
Sam Leeuwen, van S.
Sarad Rai, S.
Tim Mourik, T.

JO15-1 en JO15-2 (selectie)

Trainer JO15-1: Remco van Waveren, Evert Groen en David Ram
Leider JO15-1: Nog vacant
Trainer JO15-2: Bart Mittelmeijer en Terrence van Heel
Leider JO15-2: Nog vacant
Augie Tapper, A.
Aymen Mokhtafa, A.
Ceyhun Kok, C.
Daniel Schie, van D.
Furkan Yildrin, F.
Hugo Kuiper, H.B.
Imrane Achgaph, I.
Luc Antwerpen, van L.
Lucas Heringa, L.
Martijn Wezel, M.
Max Croad, M.C.
Max Zelst, van M.
Michiel Vlasveld, M.
Nasim Elkhiraoui, N.
Ramon Koppenhagen, van R.M.
Robin Montanje, R.
Salman Ouali, S.
Seth Vermeer, S.
Shairon Mhanni, S.
Stan Pieters, S.
Timo Fleischer, T.
Tom Verhaar, T.
Ugar-can Kurt, U.
Wessel Aerts, W.
Wessel Zwart, W.
Xavier Kas, X.D.P.
Yori Mittelmeijer, Y.

JO15-3

Trainer: Mo El Asri
Leider: Nog vacant
Anas Issa, A.
Barre Bruijn, de R.B.
Danny Doesburg, van D.
Hamza El Asri, H.
Jasper Eggenkamp, J.
Joost Ron, J.
Morris Keijser, de M.
Moussa Fdis, M.
Niels Martijn, N.
Nour Minnes, N.
Quinten Hein, Q.
Rashid Mossalam, R.
Sabir Ben Azouz, S.
Sacha Pillekers, S.
Samir Bansidbar, S.S.
Younes Azzaouri, Y.

JO15-4

Trainer: Marco Klink
Leider: Nog vacant
Amitesh Ramharakha, A.N.
Jiri Flink, J.
Joel Mooij, de C.
Marijn Herrebout, M.K.
Maurits Graaf, de M.J.
Milan Laan, van der M.J.M.
Mohammed Moharam, M.
Ruben Weidema, R.
Sohaib Oulmouden, S.
Tarik Yalcinak, T.
Thom Dijkstra, T.D.
Twan Loef, van der T.
Wail Azzaoui, W.

JO13-1 en JO13-2 (selectie)

Trainer JO13-1: Rachid Flourance en Dion Kocken
Leider JO13-1: Nog vacant
Trainer JO13-2: Duncan van Heel en Tijn van Meegen
Leider JO13-2: Nog vacant
Aidan Bodelier, A.M.P.M
Amber Kievith,A.J.
Aziz Tidjani, A.
Bram Bohemen, van B.
Chris Gongar,C.
Dylano Bekooij, D.D.
Eva Ram, E.
Hans-Huibert Rotte, van de H.
Hugo Lent, van H.I.
Ismael Boussoufa,L.
Iva Duuren, van I.
Jasper Smits, J.
Jayden Hermsen, J.
Jelle Guijt, J.
Jelle Veltrop,J.
Jeroen Matthijssen, J.
Koen Boogert, van den K.H.
Lorenzo Krogt, van der L.
Luna Waveren, van L.
Mark Vink, de M.
Maxim Kas, M.S.W.
Rahul Bahri, R.
Robin Selier, R
Sam Kager, S.
Sebastiaan Laken, van der R.
Senne Zeeuw, van der K
Tigran Aslanian,L.
Timo Plas, van der T.

JO13-3

Trainer: Rene Jongbloed
Leider: Nog vacant
Anke Straaten, van A.
Bas Jongbloed, B.
Daan Splinter, D.
Daan Visser, D.
Donna Weghorst, D.
Floortje Mekken, F.
Joeri Pauw, J.
Joey Veer, van de J.
Jordan Verver, J.
Lars Kuilenberg, van L.
Nebil Hadra, N.
Noah Groen, N.
Omed Aref, O.
Per Noordervliet, P.
Sebastiaan Faas, S.

JO13-4

Trainer: Carlos Sequeira
Leider: Esther Kerkvliet
Dymont Sequeira, D.
Elaine Smit, E.
Esma Hadra, E.
Jesse Willemze, J.
Johan Schie, van J.
Jurrre Berntrop, J.
Keld Hoeven, van der K.
Kevin Marnecken, K.
Matteo Koek, M.
Melle Leendertse, M.
Mohammed Bouhkidos, M.
Thomas Giakos, T.
Willem Jan Vilder, W.J.

JO13-5

Trainer: Andre Breugom en Danny Ruiten
Leider: Nog vacant
Annabel Berg, van de A.
Daan Ruiten, D.
Daisy Hoopen, ten D.
Damian Brittijn, D.
Davey Breugom, D.
Dylan Montanje, D.
Giovanni Brittijn, G.
Jamie Buis, J.
Luca Bedaux, L.
Mees Roemer, M.
Nienke Kampen, van N.
Oskar Velze, van O.
Simon Goedegebure, S.
Tim Bos, van den T.

JO13-6

Trainer: Nog vacant
Leider: Nog vacant
Aaron Tegelaar, A.
Anouk Houwer, A.
Damon Hornes, D.
Dilano Oomen, D.
Giorgio Ferrario, G.
Jim Gijsman, J.
Levi Hettema, L.
Quinty Heiningen, van Q.
Raymond Oosterbaan, R.
Sam Sayed, S.
Sofie Versteeg, S.
Sudeis Amwadj, S.
Zjino Nazar, Z.

JO11-1 (selectie)

Trainer JO11-1: Niels Verlaan
Leider JO11-1: Nog vacant
Cas Buiting, C.J.
Dani Dijkstra, D.
Hannah Maarschalkerweerd, van H.S.
Jimme Walraven, J.J.M.
Kaj Deijn, K.
Luca Röling, L.C.
Lucas Willemze, L.
Mistral Kunkeler, M.
Tristan Veltrop, T.J.

JO11-2

Trainer JO11-2: Jan van den Berg
Leider JO11-2: Nog vacant
Damian Steenhoven, van de D.
Jaimi Boot, J.
Jeroen Meeberg, van de J.
Jilles Bruijn, de J.L.
Joey Kramer, J.
Koen Spies, K.B.A.
Kyan Berg, van den K.
Tarek Moharam, T.
Ties Kampen, van T.

JO11-3

Trainer JO11-3: Bram Bodelier en Amor El Yaakoubi
Leider JO11-3: Nog vacant
Cas Bohemen, van C.N.
Colin Cler, de C.
Kéano Schipper, K.
Quinn Bodelier, Q.F.A.M.
Rayan Benteham, R.
Samih Yaakoubi, El S.
Tjeerd Kop, van de T.J.

JO11-4

Trainer JO11-4: Frans Blom
Leider JO11-4: Roelof van der Ploeg
Daan Ober, D.W.
Damian Ploeg, D.T.D.
Duncan Laurense, D.D.J.
Finn Borst, F.T.M.
Italo Os, den I.M.
Jake Croad, J.B.R.
Luuk Visser, L.
Lynn Springer, L.
Nick Ruiten, N.
Roemer Blom, R.C.
Siemen Edelenbos, S.J.

JO11-5

Trainer JO11-5: Nog vacant
Leider JO11-5: Nog vacant
Amber Groot, de A.A.
Desmond Besselink, D.
Elie Mutesi, E.
Gyan Mannoesingh, G.
Jody Weijers, J.
Mohamed Amine Hadje, M.A.
Sylvia Rijsinge, van S.
Tobias Lind, T.A.
Youssef Boulahri, Y.

JO11-6

Trainer JO11-6: Nog vacant
Leider JO11-6: Nog vacant
Alpay Sen, A.E.
Finn Heemskerk, F.
Jente Kraaij, J.
Kas van Iterson
Luna Minnes, L.
Mikah Heiningen, van M.
Rosa Linde Passenier, R.L.
Sem Verhoog, S.H.
Stijn Straathof, S.

JO11-7

Trainer JO11-7: Nog vacant
Leider JO11-7: Nog vacant
Amber Belkum, van A.L
David Zwaan, D.C.
Eline Bouter, E.A
Jomar Zandvliet, J.D.V.
Rianne Paauw, R.
Saïd Mosallam, S.
Tim Abspoel, T.J.
Tobias Holswilder, T.C.K.
Vasco Ganga, V.K.

JO09-1 (selectie)

Trainer JO09-1: Bert van der Weijden
Leider JO09-1: Harrie Koenraadt
Binck Deijn, B.
Bryan Straetemans, B.
Dani Glasbergen, D.K.
Ilyas Tidjani, I.
Levent Citak, L.
Mats Does, van der M.
Pierre Koenraadt, P.T.
Thierry Walker, T.J.
Tim Boogert, van den T.D.

JO09-2

Trainer JO09-2: Iän de Ridder en Ivo Pieters
Leider JO09-2: Iän de Ridder
Dean Friedheim, D.A.
Faas Pieters, S.B.A.
Julia Zeeuw, van der J.
Kick Bemelman, K.
Mats Cuypers, M.
Quint Waveren, van Q.D.C.
Sven Ridder, de S.
Youri Hermsen, Y.
Zayd Boulahri, Z.

JO09-3

Trainer JO09-3: Guido Seisveld en Raymond Smeele
Leider JO09-3: Matthijs Albers en Raymond Smeele
Ayman Qamboui, A.
Dylan Lens, D.S.
Houssam Kaabouni, H.
Javierro Abdoelkariem, J.D.C.
Luigi Taccola, L.
Sander Smeele, S.W.
Scott Smit, S.D.
Seliem Bansidhar, S.D.M.W.
Wout Albers, W.P.

JO09-4

Trainer JO09-4: Guido Seisveld
Leider JO09-4: Karin Roeterdink-Liang
Cenny Zee, van der C.
Jayden Ramsoebhag, J.S.S.
Kai Seisveld, K.
Luciano Vermeulen, L.
Mats Worst, M.D.H.
Ryan Roeterdink, R.M.
Tim Goddijn, T.
Wouter Barrois, W.T.
Youssef Kaabouni, Y.

JO09-5

Trainer JO09-5: Johan Kool en Sander Masmeyer
Leider JO09-5: Sander Masmeyer en Robert Sloos
Arda Naci, A.
Joey Wassenaar, J.R.
Julian Sloos, J.L.
Levi Dijkstra, L.
Nassim Rahhou, N.M.
Nnamdi Saccoh, N.E.
Stef Kool, S.J
Thijmen Neddermeijer, T.C.
Tristan Hagenstein, T.R.
Yassine Lamzira, Y.

JO09-6

Trainer JO09-6: Matthijs Albers en Martijn Jebbink
Leider JO09-6: Karin Jagt
Jamil Vries, de J.
Justin Oosterbaan, J.D.Y.M.
Lemigio Verwoerd, L.A.D.
Max Jebbink, M.A.H.
Nathan Tijsterman, N.P.J.
Robine Jagt, R.S.R.
Tijn Albers, T.G.
Zakaria Hadra, Z.

JO09-7

Trainer JO09-7: Neef van Bert van der Weijden
Leider JO09-7: Jean Pierre Neuteboom
Axel Lent, van A.M.
Djaece Rijsbergen
Jelte Wieffering, J.J.
Niek Fasel, N.D.
Nille Kraaij, N.
Ruby Neuteboom, R.
Ties Schaafstra, T.S.F.
Tim Kemper, T.F.
Timo Kwestro, T.J.

JO09-8

Trainer JO09-8: Mike Smit en Don Walstijn
Leider JO09-8: Susanne Schoop
Bradley Kerkvliet, B.
Daan Landzaat, D.T.F.
Eline Brandwijk, E.M.C.
Etienne Egmond, van E.M.E.
Kenji Pet, K.
Nora Martina, N.B.
Tim Mook, van T.
Zino Mannoesingh, Z.

JO09-9

Trainer JO09-9: Mike Smit en Erik Bekooij
Leider JO09-9:Arnaud Ouwehand
Fadi Fadhill, F.
Fedde Does, van der F.
Kosano Visser, K.J.J.G.
Lev Nazloomian, L.
Nadir Lahlafi, N.
Roemer Ouwehand, R.D.
Timo Vrisekoop, T.
Tygo Bekooij, T.

JO07-1

Trainer JO07-1: Iän de Ridder
Leider JO07-1: Iän de Ridder
Davey Weijers, D.
Dyan Zoons, D.
Emre Altuntas, E.
Ferdows Amwadj, F.
Jasper Riemann
Jonas Velze, van J.M.
Mats Kleyn, M.
Milan Ridder, de M.
Roan Bodelier, R.J.G.D.

JO07-2

Trainer JO07-2: Mike Walstijn en Don Walstijn
Leider JO07-2: Evert groen
Casper Loos, C.N.
Dinand Smit, D.J.
Elise Groen, E.
Felix Hoppe, F.
Huub Dijk, van H.A.
Michele Riccitelli, M.
Quinten Harg, van der Q.A.J.
Ramy Khodor Alcheikh, R.
Ruben Schoordijk, R.
Tijn Warmer, T.S.
Sabir Lahlafi