Voorlopige Teamindeling Seizoen 2017 - 2018

Dit is de voorlopige teamindelingen voor het komende seizoen zijn bekend.

Zoals altijd kunnen er aan het begin van de competitie nog kleine wijzigingen gemaakt worden.

Laat het a.u.b. horen aan de coördinator van de desbetreffende leeftijdsgroep wanneer je jezelf niet terug ziet in deze indeling. We hebben dit zo zorgvuldig mogelijk proberen te doen, maar mogelijk dat er toch een foutje in is geslopen.

Meiden

MO19
Trainers: Thijs de Kleer en Piet de Graaf
Barmentlo, Lyn
Dijkstra, Iris
Goossensen, Aimee
Graaf, Demi de
Guijt, Nienke
Hulst, Tessa van
Klee, Stella
Kleer, Lieske de
Polanen, Maaike van
Putten, Eva van der
Rooijen, Lorna van
Straaten, Kim van der
Teske, Lola
Vliet, Ellen van
Wijngaert, Coco van de
MO17
Trainers: Michel de la Rie en Fred van der Kaay
Blom, Vita
Boot, Lisa
Cornet, Angela
Deijn, Sam
Kaay, Lindy van der
Kooij, Daantje van der
Koree, Nikki
Nijs, Sabrina
Polanen, Sophie van
Prins, Amber
Rie, Britney de la
Teeffelen, Sara van
Verhoef, Lisa
Versteeg, Floor
Wolf, Ishara
MO15
Trainers: Vacant
Berg, Annabel van den
Heiningen, Quinty van
Hoopen, Daisy van der
Hoppe, Femke
Kampen, Nienke van
Mekken, Floortje
Nazloomian, Feda
Sequeira, Dymont
Smit, Elaine
Straaten, Anke van der
Weghorst, Donna

JO19

JO19 selectie
Hoofdtrainer
Jeffrey van Heel
Assistent trainer
Michael Boon
Trainer JO19-2
Swen Hansen
Assistent trainer
Patrick Evers
Aerts, Jochem
Antwerpen, Jeroen
Bakker, Stan
Berkhout, Ischa
Blom, Ricardo
Bourouaha, Imad
Bouwmans, Tjerk
Catal, Orhan
Disseveld, Danny
Dreef, Jesse
Durmusoglu, Ali
Evers, Joost
Gebhardt, Lasse
Guijt, Martijn
Huisman, David
Kimpel, Jens
Kooreman, Swen
Koppenhagen, Roy
Kromhout, Max
Leeuwen, Samuel
Oosten, Robin
Sakr, Abdel
Schie, Finn
Silvester, Mike
Tegelaar, Mike
Vermont, Wesley
Yildiz, Safak
Zirkzee, Maurice
JO19-3
Trainer
Sebastiaan Kas
Admiraal, Edward
Berg, Niels van der
Clumpkens, Vincent
Croad, Joseph
Drift, Jop van der
Haalem, Mick van
Heel, Joshua van
Karaman, Kadir
Kchka, Mustafa
Kurt, Soner
Pluijm, Jessy van der
Rajan, Syjan
Ram, David
Spies, Arno
Wetering, Joost van de

JO17

JO17 selectie
Hoofdtrainer
Remco van Waveren
Assistent trainer
Ferry van Kampen
Trainer JO17-2
Duncan van Heel
Assistent trainer
Vacant
Aarden, Timy
Achgaph, Imrane
Aerts, Wessels
Ben Azouz, Sabir
Cornelisse, Anthony
Druten, Jamile van
Fleischer, Timo
Groen, Tygo
Heringa, Lucas
Houari, Yassir
Issa, Anass
Jalloh, Salliuo
Jummon, Feroz
Kaijzel, Isaac
Kas, Xavier
Kchka, Ibrahim
Kuiper, Hugo
Kurt, Ucur-can
List, Alex van der
Mhanni, Shairon
Mileo Méndez, Victor
Montanje, Robin
Mouhout, Billal
Murat, Ceyhun
Tapper, Augie
Vlasveld, Michiel
Washio, Gaku
Waveren, Jesse van
Yildirim, Furkan
JO17-3
Trainers
Marco Flink
Carlos Sequera
Bansidhar, Samir
Blijleve, Devin
Flink, Jiri
Heijn, Quinten
Herrebout, Martijn
Keyser, Pepijn de
Kerkvliet, Wesley
Martijn, Niels
Mosallam, Rasid
Mourik, Tim
Pillekers, Sacha
Rai, Sarad
Ron, Joost
Vermeer, Seth
Vink, Ruben
Wezel, Martijn
Yalcinak, Tarik
Zwart, Wessel

JO15

JO15 selectie
Hoofdtrainer
Evert Groen
Assistent trainer
Bart Mittelmeijer
JO15-2 trainer
Mo el Asri
Assistent trainer
Vacant
Antwerpen, Luc van
Aslanian, Tigran
Bekooij, Dylano
Boussoufa, Ismael
Calik, Gokdeniz
Croad, Max
Doesburg, Danny van
Duuren, Iva van
Eggenkamp, Jasper
El Asri, Hamza
Elkhiraoui, Nasim
Fdis, Moussa
Glasbergen, Sven
Keyser, Morris de
Koppenhagen, Ramon van
Laken, Sebastiaan van der
Lent, Hugo van
Matthijssen, Jeroen
Minnes, Nour
Mittelmeijer, Yori
Oulmouden, Sohaib
Pieters, Stan
Ramprogas, Varman
Schie, Daniël van
Smits, Jasper
Splinter, Daan
Tidjani, Aziz
Verhaar, Tom
Vink, Mark
JO15-3
Trainer
Evert Groen Jr
Boogert, Koen van den
Bruijn, Barre de
Buis, Jamie
Gongar, Chris
Groen, Noah
Guijt, Jelle
Hoeven, Keld van der
Jongbloed, Bas
Lahlafi, Karim
Leendertse, Melle
Paauw, Joeri
Schie, Johan van
Selier, Robin
Visser, Daan
Zeeuw, Senne van der
JO15-4
Trainer
Vacant
Aouraragh, Mossaab
Aref, Omed
Azzaoui, Wail
Azzaoui, Younes
Bedaux, Luca
Berntrop-Bos, Jurre
Boukhidous, Mohammed
Dijkstra, Thom
Koek, Matteo
Marnecken, Kevin
Ramprogas, Parag
Tegelaar, Aaron
Vilder, Willem Jan de
Weijdema, Ruben
Willemze, Jesse

JO13

JO13 selectie
Hoofdtrainer
Rachid Fdis
Assistent trainer
Dion Kocken
JO13-2 trainer
Niels Verlaan
Assistent trainer
David Ram
..., Nick
Bodelier, Aiden
Bohemen, Bram van
Bruijn, Jilles de
Buiting, Cas
Deijn, Kaj
Dijkstra, Dani
Egberink, Jonas
Engel, Damien
Hermsen, Jayden
Kager, Sam
Kas, Maxim
Kievith, Amber
Kraan, Sam van de
Krogt, Lorenzo van der
Kuilenberg, Lars
Kunkeler, Mistral
Langezaal, Menno
Maarschalkerweerd, Hannah van
Plas, Timo van der
Ram, Eva
Röling, Luca
Rotte, Hans-Huibert van de
Veer, Joey van der
Veltrop, Jelle
Walraven, Jimme
Waveren, Luna van
Willemze, Lucas
JO13-3
Trainer
Jan van de Berg
Assitent trainer
Kevin
Atmani, Adnan El
Berg, Kyan van den
Boot, Jaimi
Giakos, Thoma
Hadra, Nebil
Kampen, Ties van
Khalid
Martens, Victor
Meeberg, Jeroen van de
Moharam, Tarek
Spies, Koen
Steenhoven, Damian van
Veltrop, Tristan
JO13-4
Trainers
Danny Ruiten, Andre Breugom
Amin, Adam
Amin, Ziyaad
Bos, Tim van den
Breugom, Davey
Brittijn, Damian
Goedegebure, Simon
Hansen, Delano
Kramer, Joey
Montanje, Dylan
Ruiten, Daan
Velze, Oskar van
Versteeg, Sofie
JO13-5
Trainers: Raymond Weijers en Moes Amin
Abspoel, Tim
Amwadj, Sudeis
Benaissa, Zaccaria
Besselink, Desmond
Hadje, Mohamed Amine
Lind, Tobias
Mutesi, Elie
Nazar, Zjino
Prado, Maui del
Roelandse, Robano
Seyed-Gohrab, Sam
Verhoog, Sem
Weijers, Jodi

JO11

JO11-1
Benteham, Rayan
Bodelier, Quinn
Bohemen, Cas van
Cler, Colin de
Kop, Tjeerd van de
Laurense, Duncan
Schipper, Keano
Yaakoubi, Samih El
JO11-2
Boogert, Tim van den
Citak, Levent
Deijn, Binck
Does, Mats van der
Glasbergen, Dani
Koenraadt, Pierre
Straetemans, Bryan
Tidjani, Ilyas
Waveren, Quint van
JO11-3
Borst, Finn
Croad, Jake
Edelenbos, Siemen
Mosallam, Said
Ober, Daan
Os, Italo den
Out, Simon
Ploeg, Damian
Ruiten, Nick
Springer, Lynn
JO11-4
Bemelman, Kick
Egberink, Nathan
Egmond, Etienne van
Friedheim, Dean
Hermsen, Youri
Pieters, Faas
Ridder, Sven de
Walker, Thierry
Zee, Cenny van der
JO11-5
Blom, Roemer
Ganga, Vasco
Kraaij, Jente
Minnes, Luna
Passenier, Rosa Linde
Sen, Alpay
Straathof, Stijn
Visser, Luuk
Zandvliet, Jomar
JO11-6
Albers, Tijn
Aribas, Tayyip Arda
Cuypers, Mats
Hadra, Zakaria
Jagt, Robine
Kaabouni, Youssef
Seisveld, Kai
Vermeulen, Luciano
Zeeuw, Julia van der
JO11-7
Bouter, Eline
Buiting, Stan
Heemskerk, Finn
Heiningen, Mikah van
Holswilder, Tobias
Paauw, Rianne
Vermaas, Jasmijn
Zwaan, David
JO11-8
Amwadj, Oweis
Barrois, Wouter
Boulahri, Zayd
Goddijn, Tim
Kaya, Arda
Kroon, Rodney de
McKnight, Samuel
Oosterbaan, Justin
Roeterdink, Ryan
JO11-9
Brandwijk, Eline
Jebbink, Max
Kerkvliet, Bradley
Martina, Nora
Mook, Tim van
Tijsterman, Nathan
Vries, Jamil de
Worst, Mats

JO09

JO9-1
Albers, Wout
Dijkstra, Levi
Lens, Dylan
Qamboui, Ayman
Schaafstra, Ties
Smeele, Sander
Smit, Scott
Taccola, Luigi
JO9-2
Abdoelkariem, Javierro
Kaabouni, Houssam
Kleyn, Mats
Kool, Stef
Kraaij, Nille
Lamzira, Yassine
Saccoh, Nnamdi
Temanu, Joey
JO9-3
Blijleven, Romeno
Does, Fedde van der
Kelly, Oliver
Kemper, Tim
Neuteboom, Ruby
Ouwehand, Roemer
Vrisekoop, Timo
Wieffering, Jelte
JO9-4
Bansidhar, Seliem
Hadra, Achraf
Kwestro, Timo
Lahlafi, Nadir
Lent, Axel van
Naci, Arda
Robbers, Jesper
JO9-5
Fasel, Niek
Kreijkamp, Noortje
Kurt, Umut
Nazloomian, Lev
Onvlee, Sem
Rijsbergen, Djeace
Visser , Kosano
Wassenaar, Joey

JO08

JO8-1
Amare, Kirubel
Bodelier, Roan
Pinedo, Kasimir
Riemann, Jasper
Rosier, Syl
Weijers, Davey
JO8-2
Altuntas, Emre
Amwadj, Ferdows
Hoppe, Felix
Khodor Alcheikh, Ramy
Ridder, Milan de
Schoordijk, Ruben
Slats, Roy
Velze, Jonas van
Zoons, Dyan
JO8-3
Bourouaha, Ayoub
Bonnet, Jazz
Burggraaf, Ruben
Groen, Elise
Harg, Quinten van der
Slot, Roos
van der Tuin, Pieter
Vo, Justin
Weg, Rens van der
Wijnen, Milan

JO07

Rhijn, Bjorn van
Anani, Emmanuel
Dijk, Huub van
Eradus, Jivan
Eradus, Julian
Fruchten, Jim
Gemert, Kyan van
Hopman, Tom
Lahlafi, Sabir
Pluijm, Lenny van der
Riccitelli, Michele
Smit, Dinand
Warmer, Tijn