Voorlopige Teamindeling Seizoen 2018 - 2019

De voorlopige teamindeling voor seizoen 2018-2019 is bekend. De selectieteams vormen in veel gevallen een voorlopige selectie, bestaande uit spelers van de hoogste teams per leeftijdsgroep. Volgend seizoen zal aan de hand van de prestaties van deze spelers steeds een wedstrijdverdeling worden gemaakt van de wedstrijden van de eerste twee teams. De hoofdtrainers van de leeftijdsgroepen zullen dit proces coördineren.

Bij de pupillen komt het vaak voor dat er tijdens de zomervakantie en/of begin van het seizoen nog nieuwe leden instromen. Hier passen we de voorlopige teamindeling waar nodig/mogelijk op aan. Daarna bekijken we halverwege het seizoen aan de hand van de ontwikkeling van de spelers of er nog aanpassingen nodig zijn.

We hopen alle teams voor de zomervakantie te kunnen voorzien van een trainer, assistent trainer en een teammanager. Hiervoor zijn we afhankelijk van de bereidheid van de ouders van onze spelers en andere vrijwilligers. Na bekendmaking van de voorlopige teamindeling en het trainingsschema voor volgend seizoen worden voor de bestaande vacatures nog ouders benaderd. Hiervoor vragen we alle ouders om mee te denken: dit zijn vrijwilligersfuncties, waar we met de ouders van het team invulling aan geven. Belangstelling om een van de vacatures op te vullen? Mail naar de coordinator van de leeftijdsgroep:

JO7/8/9/10: coordinator.jo09 [ad] docos.nl

JO11/12: coordinator.jo11 [ad] docos.nl

JO13/14/15: coordinator.jo13 [ad] docos.nl

JO17/19: coordinator.jo17 [ad] docos.nl

Meisjes: reneonderweg [ad] live.nl

Vragen of opmerkingen naar aanleiding van de teamindeling? Mail naar de coördinator van de leeftijdsgroep, zoals hierboven aangegeven.

MO19

MO19
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Thijs de Kleer & Piet de Graaf
Thijs de Kleer & Piet de Graaf

Demi de Graaf

Lindy van der Kaay

Eva van der Putten

Iris Dijkstra

Maaike van Polanen

Lieske de Kleer

Lorna van Rooijen

Kim van der Straaten

Nienke Guijt

Tessa van der Hulst

Aimee Goossensen

Lisa Boot

Britney de la Rie

Sara van Teefelen

Sophie van Polanen

Lisa Verhoef

MO17

MO17
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Michel de la Rie & Fred van der Kaay Jose Flink Arieke van Leeuwen

Cheyenne Flink

Tessa Spies

Anke van der Straaten

Esma Hadra

Annabel van den Berg

Elaine Smit
Nienke van Kampen
Femke Hoppen
Quinty van Heiningen
Donna Weghorst
Daisy ten Hoopen
Dymont Sequeira
Feda Nazloomain
Floortje Mekken

JO19

JO 19 voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Dennis Schaafstra & Melvin Zweistra VACANT
Jeffrey van de Mark VACANT VACANT
Jens Kimpel
Mike Silvester
Jochem Aerts
Shafaq Ay Yildiz
Mike Tegelaar
Ricardo van de Blom
Feroz Jummon
Jesse van Waveren
Anthony Cornelisse
Tygo Groen
Isaac Kaijzel
Timy Aarden
Yassir El Houari
Tim van Mourik
Ischa Berkhout
Jessy van der Pluijm
Robin van Oosten
Roy van Koppenhagen
Joshua van Heel
David Ram
Alex van der List
Ruben de Vink
Bilal Mouhout
Victor Mileo Mendez
Justin Kroon
Samir Bansidhar
Vincent Clumpkens
Joseph Croad
Soner Kurt
Sarad Rai
Beau Verplancke

JO17

JO-17 voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Remco van Waveren Bart Mittelmeijer VACANT
Mo Elhasri Sebastiaan Kas VACANT
Wessel Aarts
Imran Achgaph
Anas Issa
Luc van Antwerpen
Gokdeniz Calik
Max Croad
Jasper Eggenkamp
Hamza Elasri
Timo Fleischer
Sven Glasbergen
Lucas Heringa
Xavier Kas
Morris de Keyser
Ramon Koppenhagen
Hugo Kuiper
Ugur-Can Kurt
Shairon Mhanni
Yori Mittelmeijer
Robin Montange
Ceyhun Murat
Sohaib Oulmouden
Stan Pieters
Varman Ramprogras
Daniel van Schie
Augie Tapper
Abdoulla
Michiel Vlasveld
Martijn van Wezel
Wessel Zwart
JO 17-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Marco Flink VACANT VACANT
Moussa Fdis
Wail Azzaoui
Younes Azzaoui
Barre de Bruijn
Thom Dijkstra
Tarik Yalanak
Quinten Heijn
Marijn Herrenbout
Tom verhaar
Owen van der Laan
Sarad Rai
Jiri Flink
Aymen Mokthava
Imko Stoop
Nour Minnes
Sallio Jalloh

JO15

JO15-1 voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Evert Groen Maurice Bekooij
Vincent Clumpkens
VACANT
Hugo van Lent
Robin Selier
Tigran Aslanian
Aziz Tidjani
Jeroen Mathijssen
Daan Splinter
Johan van Schie
Mark de Vink
Ismael Boussoufa
Chris Congar
Koen v/d Boogert
Sebastiaan v/d Laken
Dylano Bekooij
Yusuf Inan
JO15-2
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT VACANT
Melle Leendertse
Jasper Smits
Kevin Marnecken
Joeri Paauw
Mossaab Aouaragh
Omed Aref
Bas Jongbloed
Senne v/d Zeeuw
Keld v/d Hoeven
Mohammed Boukhidous
Karim Lahlafi
Daan Visser
JO15-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT VACANT
Misha Kops
Casper Plomp
Jamie Buis
Jurre Berntrop-Bos
Parag Ramprogas
Matteo Koek
Thom Dijkstra
Davey Breugom
Delano Hansen
Victor Martens
Damian Brittijn
Khalid Azougagh
Sofie Versteeg
Joey Kramer
Simon Goedegebure
Dylan Montagne
Youssra Hadra
Kevin Juffermans

JO14

JO14-1 voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Niels Verlaan Marcel Veltrop VACANT
Bram van Bohemen
Maxim Kas
Jayden Hermsen
Joey vd Veer
Sam Kager
Jelle Veltrop
Aidan Bodelier
Amber Kievith
Timo vd Plas
Eva Ram
Luna van Waveren
Lorenzo vd Krogt
Sam vd Kraan
Menno Langezaal
Cas Buiting
Lars Kuilenburg
Hans-Hubert Rotte
JO14-2
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Moes Amin VACANT VACANT
Romano Roelofse
Adnan el Atmani
Maiwand Alamyar
Nebil Hadra
Thomas Giagkos
Emirkan Saridogan
Sudeis Amwadj
Adam Amin
Zyaad Amin
Sem Verhoog
Nour Sukar
Millie Leane
Mohammed Hadje
Tarek Moharam
Gleb Vitik

JO13


JO 13-1 voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Rachid Fdis Dion Kocken
David Ram
VACANT
Jimme Walraven
Nick Nesselaar
Dani Dijkstra
Luca Roling
Kai Deijn
Lucas Willemze
Jilles de Bruijn
Jonas Egberink
Ties van Kampen
Jaimi Boot
Tristan Veltrop
Bashar Ibrahim
Omer Faruk Inan
Rayan Bentheham
Serano Tisseur
Dean van Oosten
JO13-2
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Remond Weijers Jan van den Berg Bianca van den Berg
Tobias Lind
Zaccaria Benaissa
Jeroen van de Meeberg
Jody Weijers
Koen Spies
Kyan van den Berg
Santino Lecluese
Damian van de Steenhoven
Julian Jager
Damian Engel
Speler JO13-1
JO13-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Bram Bodelier Amor El Yaakoubi VACANT
Cas van Bohemen
Colin de Cler
Damian Ploeg
Devano Rosier
Duncan Laurense
Jake Croad
Keano Schipper
Lynn Springer
Quinn Bodelier
Robby van Steijn
Samih El Yaakoubi
Tjeerd van de Kop
Ahmed Alkhaled

JO12

JO12-1
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Frans Blom Amresh Boeree Marco Borst
Finn Borst
Gilana Boeree
Italo den Os
Jelle Witvoet
Luna Atehortua
Luuk Visser
Rianne Paauw
Roemer Blom
SaÏd Mosallam
Simon Out
JO12-2
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Sonik Ganga Philip Holswilder VACANT
Alpay Sen
Daan Ober
Jay Elderhorst
Jente Kraaij
Mikah van Heiningen
Rosa Linde Passenier
Stijn Straathof
Tobias Holswilder
Vasco Ganga
JO12-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT VACANT
Arysha van Rhijn
Danique Flink
Eline Bouter
Finn Heemskerk
Jan Okowity
Jasmijn Vermaas
Jomar Zandvliet
Max van Rooij
Mouaad Driouech

JO11

JO11-voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Dennis Glasbergen Roy van der Ploeg &
Stefan Dijkstra
Harrie Koenraadt
Binck Deijn
Bryan Straetemans
Dani Glasbergen
Dean Friedheim
Donny Flink
Etienne van Egmond
Faas Pieters
Ilyas Tidjani
Kick Bemelman
Levent Citak
Mats van der Does
Nathan Egberink
Pierre Koenraadt
Quint van Waveren
Sven de Ridder
Thierry Walker
Tijn Albers
Tim van den Boogert
Youri Hermsen
Youssef Kaabouni
JO11-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Guido Seisveld Karin Jagt
Ilias Lokas
Julia van der Zeeuw
Kai Seisveld
Luciano Vermeulen
Mats Cuypers
Robine Jagt
Tayyip Arda Aribas
Zakaria Hadra
JO11-4
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT Karin Roeterdink-Liang
Arda Kaya
Justin Oosterbaan
Mark Koster
Oweis Amwadj
Ryan Roeterdink
Tim Goddijn
Wouter Barrois
Zayd Boulahri
JO11-5
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT Jochem Buiting
Ingmar Schagen
Jamil de Vries
Mats Worst
Selene van Rhijn
Sienna Wolters
Stan Buiting
Tim van Mook

JO10

JO10-Voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Mike Smit Stefan Dijkstra VACANT
Johan Kool VACANT VACANT
Wout Albers
Ties Schaafstra
Luigi Taccola
Ayman Qamboui
Dylan Lens
Scott Smit
Sander Smeele
Levi Dijkstra
Javierro Abdoelkariem
Joey Temanu
Houssam Kaabouni
Nnamdi Saccoh
Stef Kool
Yassine Lamzira
Nille Kraaij
Mats Kleyn
JO10-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Norbert Wieffering Pierre Neuteboom Fabie Vrisekoop
Fedde van der Does
Jelte Wieffering
Mare van Rooij
Roemer Ouwehand
Ruby Neuteboom
Timo Vrisekoop
Romaino Blijleve
Juanchai Post
JO10-4
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT Chantal ter Haar
Nadir Lahlafi
Stef Rijsbergen
Seliem Bansidhar
Mohamed Boumaaza
Antony Rebeca
Kosano Visser
Achraf Hadra
Axel van Lent
Timo Kwestro
JO10-5
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Jeffrey van Tol Jeffrey Nazloomian VACANT
Vivienne De Vries
Lev Nazloomian
Delany van Rhijn
Shamla Alamyar
Tygo van Tol
Umut Kurt
Sia Bonnet
Ties de Weerd
Dennie de Kleijn

JO09

JO-9 voorlopige selectie
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Nick Vermeulen VACANT Frank Riemann
Patrick Zoons VACANT Frank Riemann
Ferdows Amwadj
Emre Altuntas
Roan Bodelier
Davey Weijers
Syl Rosier
Casimir Pinedo
Kirubel Amare
Jasper Riemann
Jonas van Velze
Dyan Zoons
Roy Slats
Soufian Boujemaoui
Ramy Khodor Alcheikh
Milan de Ridder
Ayoub Bourouaha
Ruben Schoordijk
JO 9-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Evert Groen Danny van den Broek VACANT
Felix Hoppe
Milan Wijnen
Justin Vo
Elise Groen
Jayden van den Broek
Quinten van der Harg
Pieter van der Tuin
Milan Kok
JO 9-4
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Marco Slats VACANT John Visser
Milan Paauw
Colin Paauw
Jamiel issa Joao
Jerren Hagendijk
Levi Muller
Jovany Roelandse
Max Visser
Daan van Duijvenbode
JO9-5
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT VACANT
Danny Weeda
Yahya Rashad
Kurumar Amadi Kargbo
Jazz Bonnet
Tobin de Veth
Daan Ouwehand
Omar al Zakka

JO08

JO 8-1
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Ben van Fruchten Marcel Eradus VACANT
Dinand Smit
Tijn Warmer
Lenny van der Pluijm
Huub van Dijk
Jim Fruchten
Bjorn van Rhijn
Jivan Eradus
Julian Eradus
JO 8-2
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Stephan Arbouw Jaouad Allouch VACANT
Kyan van Gemert
Daan Arbouw
Kai Friedheim
Walid Baroudi
Tom Hopman
Ibrahim Allouch
Sabir Lahlafi
Stijn van der Veer
JO 8-3
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
John Atehortua VACANT VACANT
Lamin Njie
Timo Holswilder
Sam van Hooidonk
Dave Straathof
Luka Atehortua
Bob Odijk
Dylan van de Steenhoven
Ismael Trari
Quinten van Rennesse van Duivenbode

JO07

JO 7-1
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
Roberto Escudero VACANT VACANT
Adil Boumaaza
Dyani van Es
Rafael Escudero
Jimmie Ober
Sem Pillekers
Arthur Riemann
Zain Aldeen Sukar
Noah Yandarbiev
Rayane Ziani
JO 7-2
Hoofdtrainer Assistenttrainer Teammanger
VACANT VACANT VACANT
Jakub Ruminski
Santi van der Pluijm
Nick Redel
Amy Slats
Fay Slats
Yasser el Yakoubi