Voorlopig Trainingsschema 2017-2018

Onderstaand schema is het voorlopige trainingsschema voor seizoen 2017-2018.

Dit schema zal mogelijk nog worden aangepast, afhankelijk van de velden die DoCoS daadwerkelijk kan huren van de gemeente en van mogelijk nog nieuwe / niet verwerkte wensen van teams.

Maandag avond Veld 1 Veld 2 Veld 3 A Veld 3 B Veld 4 A Veld 4 B Veld 5 Boshuizen
16:00 uur - 16:15 uur
16:15 uur - 16:30 uur
16:30 uur - 16:45 uur
16:45 uur - 17:00 uur
17:00 uur - 17:15 uur
17:15 uur - 17:30 uur Keepers JO09-1
JO09-2
JO08-3
JO08-4
JO09-3
JO09-4
JO09-5
JO08-1
JO08-2
Keepers
17:30 uur - 17:45 uur
17:45 uur - 18:00 uur
18:00 uur - 18:15 uur
18:15 uur - 18:30 uur JO11-3
JO11-4
JO11-7
JO11-5
JO11-6
JO11-8
JO11-9
JO11-1
JO11-2
18:30 uur - 18:45 uur
18:45 uur - 19:00 uur
19:00 uur - 19:15 uur
19:15 uur - 19:30 uur JO17-1
JO17-2
19:30 uur - 19:45 uur MO19-1
MO17-1
MO15-1
JO17-3
19:45 uur - 20:00 uur
20:00 uur - 20:15 uur Zat 1
20:15 uur - 20:30 uur
20:30 uur - 20:45 uur JO19-1
JO19-2
JO19-3
20:45 uur - 21:00 uur
21:00 uur - 21:15 uur
21:15 uur - 21:30 uur
21:30 uur - 21:45 uur
Dinsdag avond Veld 1 Veld 2 Veld 3 A Veld 3 B Veld 4 A Veld 4 B Veld 5
16:00 uur - 16:15 uur
16:15 uur - 16:30 uur
16:30 uur - 16:45 uur
16:45 uur - 17:00 uur
17:00 uur - 17:15 uur
17:00 uur - 17:15 uur JO09-1
JO09-2
JO09-3
JO09-4
JO09-5
JO07 Keepers
17:15 uur - 17:30 uur
17:30 uur - 17:45 uur
17:45 uur - 18:00 uur
18:00 uur - 18:15 uur Circuit training
JO13-3 ...
JO13-5
JO13-1
JO13-2
Circuit training
JO15-3 - JO15-4
18:15 uur - 18:30 uur
18:30 uur - 18:45 uur
18:45 uur - 19:00 uur
19:00 uur - 19:15 uur Dames 1
Dames 2
Dames 3
JO15-1 JO15-2
19:15 uur - 19:30 uur
19:30 uur - 19:45 uur
19:45 uur - 20:00 uur
20:00 uur - 20:15 uur
20:15 uur - 20:30 uur Zat 1 Zat 2/3 - selectie
20:30 uur - 20:45 uur
20:45 uur - 21:00 uur
21:00 uur - 21:15 uur
21:15 uur - 21:30 uur
Woensdag avond Veld 1 Veld 2 Veld 3 A Veld 3 B Veld 4 A Veld 4 B Veld 5
16:00 uur - 16:15 uur JO07
16:15 uur - 16:30 uur
16:30 uur - 16:45 uur
16:45 uur - 17:00 uur
17:00 uur - 17:15 uur JO11-7
JO11-8
JO11-9
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO08-1
JO08-1
JO08-3
JO08-4
17:15 uur - 17:30 uur
17:30 uur - 17:45 uur
17:45 uur - 18:00 uur
18:00 uur - 18:15 uur MO19-1
MO17-1
MO15-1
JO11-1
JO11-2
18:15 uur - 18:30 uur
18:30 uur - 18:45 uur
18:45 uur - 19:00 uur
19:00 uur - 19:15 uur
19:15 uur - 19:30 uur JO17-1
JO17-2
JO17-3 Zat 4
19:30 uur - 19:45 uur
19:45 uur - 20:00 uur
20:00 uur - 20:15 uur
20:15 uur - 20:30 uur
20:30 uur - 20:45 uur JO19-1
JO19-2
Zat 6
Zat 7
JO19-3
20:45 uur - 21:00 uur
21:00 uur - 21:15 uur
21:15 uur - 21:30 uur
21:30 uur - 21:45 uur
Donderdag avond Veld 1 Veld 2 Veld 3 A Veld 3 B Veld 4 A Veld 4 B Veld 5
16:00 uur - 16:15 uur
16:15 uur - 16:30 uur
16:30 uur - 16:45 uur
16:45 uur - 17:00 uur
17:00 uur - 17:15 uur
17:15 uur - 17:30 uur JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
17:30 uur - 17:45 uur
17:45 uur - 18:00 uur
18:00 uur - 18:15 uur
18:15 uur - 18:30 uur Keepers
training
18:30 uur - 18:45 uur JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
18:45 uur - 19:00 uur
19:00 uur - 19:15 uur
19:15 uur - 19:30 uur
19:30 uur - 19:45 uur
19:45 uur - 20:00 uur Zat 1 Zat 2/3 selectie Dames 1
Dames 2
Dames 3
20:00 uur - 20:15 uur
20:15 uur - 20:30 uur
20:30 uur - 20:45 uur
20:45 uur - 21:00 uur
21:00 uur - 21:15 uur Zon 1 / Zon 2 / Zon 3 / Zon 4 Zat 5
21:15 uur - 21:30 uur
21:30 uur - 21:45 uur
21:45 uur - 22:00 uur
Vrijdag avond Veld 1 Veld 2 Veld 3 A Veld 3 B Veld 4 A Veld 4 B Veld 5
16:00 uur - 16:15 uur
16:15 uur - 16:30 uur
16:30 uur - 16:45 uur
16:45 uur - 17:00 uur
17:00 uur - 17:15 uur
17:15 uur - 17:30 uur
17:30 uur - 17:45 uur
17:45 uur - 18:00 uur
18:00 uur - 18:15 uur Techniektraining
18:15 uur - 18:30 uur
18:30 uur - 18:45 uur
18:45 uur - 19:00 uur
19:00 uur - 19:15 uur
19:15 uur - 19:30 uur
19:30 uur - 19:45 uur
19:45 uur - 20:00 uur
20:00 uur - 20:15 uur Veteranen
20:15 uur - 20:30 uur
20:30 uur - 20:45 uur
20:45 uur - 21:00 uur
21:00 uur - 21:15 uur
21:15 uur - 21:30 uur
21:30 uur - 21:45 uur
21:45 uur - 22:00 uur