Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zaterdag 1 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS MO19-1 ESTO MO19-1 12:35
Sporting Leiden JO9-1 DoCoS JO9-5G 09:00
Sporting Leiden JO9-1 DoCoS JO9-5G 09:00
DoCoS JO9-4G SJZ JO9-1 08:30
DoCoS JO9-3 Quick Boys JO9-4 08:30
Quick Boys JO9-3 DoCoS JO9-2 10:30
SEV JO9-1 DoCoS JO9-1G 10:00
Sporting Leiden JO8-1 DoCoS JO8-3 09:00
DoCoS JO8-2 FC Oegstgeest JO8-2 10:00
DoCoS JO8-1 HVV JO8-1 10:00
BSC '68 JO19-2 DoCoS JO19-2 12:00
Concordia JO19-1 DoCoS JO19-1 15:00 R. (Rene) de Jong
DoCoS JO17-3 FC Oegstgeest JO17-6 14:30
Oliveo JO17-2 DoCoS JO17-2 13:10
DoCoS JO17-1 Forum Sport JO17-2 15:00
Foreholte JO15-7 DoCoS JO15-3 13:15
DoCoS JO15-2 Koudekerk JO15-1 10:15
SVH JO15-1 DoCoS JO15-1 14:30
DoCoS JO14-2 ST Herkingen/NTVV JO14-1 08:30
DSO JO14-2 DoCoS JO14-1 11:00
FC Oegstgeest JO13-2007-1 DoCoS JO13-2007-1 08:30 B.C. (Diederik) Jaspers
DoCoS JO13-2007-1 FC Oegstgeest JO13-2007-1 08:45
DoCoS JO13-2 Valken'68 JO13-2 10:00
DoCoS JO13-1 SVC'08 JO13-1 10:15
FC Oegstgeest JO12-4 DoCoS JO12-3 11:45 L.L (Laurens) van Werven
Voorschoten`97 JO12-3 DoCoS JO12-2 11:00
DoCoS JO12-1 UVS JO12-2 10:00
DoCoS JO11-5 Voorschoten`97 JO11-6 08:30
Voorschoten`97 JO11-5 DoCoS JO11-4G 08:30
DoCoS JO11-3 Rijnvogels, fc JO11-2 11:30
DoCoS JO11-2 Wilhelmus JO11-2 12:45
Wilhelmus JO11-1 DoCoS JO11-1 09:45
Voorschoten`97 JO10-8 DoCoS JO10-5 09:30
DoCoS JO10-4 Katwijk JO10-3 08:30
Rijnsburgse Boys JO10-5 DoCoS JO10-3 09:30
DoCoS JO10-2 Meerburg JO10-1 08:30
Wassenaar, s.v. JO10-1 DoCoS JO10-1 09:00

Zaterdag 8 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS MO19-1 Quick Boys MO19-2 12:15
DoCoS MO17-1 ARC MO17-2 10:15
DoCoS JO9-5G Valken'68 JO9-4M 08:30
DoCoS JO9-5G Valken'68 JO9-4M 08:30
Voorschoten`97 JO9-4 DoCoS JO9-4G 09:30
FC Oegstgeest JO9-2 DoCoS JO9-3 09:30
FC Oegstgeest JO9-2 DoCoS JO9-3 10:00
DoCoS JO9-3 FC Oegstgeest JO9-2 10:00
DoCoS JO9-2 Meerburg JO9-2 10:00
DoCoS JO9-1G Blauw-Zwart JO9-1 08:30
DoCoS JO8-3 FC Oegstgeest JO8-4 08:30
Voorschoten`97 JO8-4 DoCoS JO8-2 09:30
Valken'68 JO8-1 DoCoS JO8-1 09:00
DoCoS JO19-2 ARC JO19-2 14:30
DoCoS JO19-1 Laakkwartier JO19-1 12:15
Voorschoten`97 JO17-6 DoCoS JO17-3 14:15
DoCoS JO17-2 TOGB JO17-3 10:15
Voorschoten`97 JO17-1 DoCoS JO17-1 12:00
DoCoS JO15-3 RKDEO JO15-5 08:30
WDS JO15-1 DoCoS JO15-2 10:15
DoCoS JO15-1 MVV '27 JO15-1 12:15
Zinkwegse Boys JO14-1 DoCoS JO14-2 12:00
DoCoS JO14-1 Woerden JO14-1 10:15
DoCoS JO13-2007-1 Voorschoten'97 JO13-2007-1 08:30
Katwijk JO13-4 DoCoS JO13-2 10:30
Be Fair JO13-1 DoCoS JO13-1 09:45
DoCoS JO12-3 Quick Boys JO12-5 08:30
DoCoS JO12-2 FC Oegstgeest JO12-2 10:00
Voorschoten`97 JO12-2 DoCoS JO12-1 09:45
Rijnvogels, fc JO11-3 DoCoS JO11-5 10:00
DoCoS JO11-4G Sporting Leiden JO11-1 12:45
Quick Boys JO11-4 DoCoS JO11-3 09:45
VELO JO11-2 DoCoS JO11-2 09:00
DoCoS JO11-1 Zestienhoven JO11-1 11:30
DoCoS JO10-5 FC Oegstgeest JO10-7 08:30
Rijnvogels, fc JO10-2 DoCoS JO10-4 08:30
DoCoS JO10-3 FC Oegstgeest JO10-3 10:00
UVS JO10-2 DoCoS JO10-2 12:45
DoCoS JO10-1 Voorschoten`97 JO10-2 10:00

Zaterdag 15 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS MO19-1 Barendrecht MO19-2 12:15
DoCoS MO17-1 FC Lisse MO17-1 10:15
DoCoS JO9-5G Voorschoten'97 JO9-6M 08:30
DoCoS JO9-5G Voorschoten'97 JO9-6M 08:30
DoCoS JO9-4G Meerburg JO9-6 08:30
Rijnvogels, fc JO9-2 DoCoS JO9-3 08:30
Valken'68 JO9-2 DoCoS JO9-2 10:00
DoCoS JO9-1G Voorschoten`97 JO9-2 08:30
ASC JO8-4 DoCoS JO8-3 08:30
ASC JO8-3 DoCoS JO8-2 08:30
Voorschoten`97 JO8-1 DoCoS JO8-1 08:30
VELO JO19-2 DoCoS JO19-1 10:30
DoCoS JO17-2 Floreant JO17-1 10:15
ASC JO15-5 DoCoS JO15-3 09:45
DSO JO15-3 DoCoS JO15-2 11:00
Vitesse Delft JO15-1 DoCoS JO15-1 09:00
FC 's-Gravenzande JO14-2 DoCoS JO14-2 10:30
DoCoS JO14-1 VEP JO14-1 10:15
DoCoS JO13-2007-1 Meerburg JO13-2007-1 12:15
FC Lisse JO13-3 DoCoS JO13-2 08:45
HBS JO13-2 DoCoS JO13-1 10:45
DoCoS JO12-3 Voorschoten`97 JO12-6 08:30
Meerburg JO12-3 DoCoS JO12-2 11:30
Lugdunum JO12-1 DoCoS JO12-1 08:30
DoCoS JO11-5 FC Oegstgeest JO11-4 08:30
DoCoS JO11-4G FC Oegstgeest JO11-3 12:45
DoCoS JO11-3 Voorschoten`97 JO11-4 11:30
DWO JO11-1 DoCoS JO11-2 08:30
VELO JO11-1 DoCoS JO11-1 09:45
Sporting Leiden JO10-2 DoCoS JO10-5 09:00
Valken'68 JO10-3 DoCoS JO10-4 10:00
DoCoS JO10-3 Valken'68 JO10-1 08:30
DoCoS JO10-2 Voorschoten`97 JO10-3 08:30
DoCoS JO10-1 FC Oegstgeest JO10-2 10:00