Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zaterdag 21 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS MO19-1 Voorschoten`97 MO19-1 12:15 Ho, C.L. (Chi liu)
DoCoS MO15-1 Gr.WII VAC MO15-2 08:30 Afgelast
Haagse Hout MO15-1 DoCoS MO15-1 10:00 Jogi, A.V. (Arvind)
DoCoS JO9-5 Meerburg JO9-7 09:45
DoCoS JO9-5 Meerburg JO9-7 09:45
DoCoS JO9-3 TOGB JO9-6 09:45
Graaf W II VAC JO9-2 DoCoS JO9-1G 15:00
UDO JO8-3 DoCoS JO8-4 10:00 Afgelast
DoCoS JO8-2 Blauw-Zwart JO8-2 09:45
DoCoS JO19-3 Foreholte JO19-3 14:45 Ram, J. (Jan)
DoCoS JO19-2 Roodenburg JO19-1 10:15 Afgelast
DSO JO17-4 DoCoS JO17-2 15:00 Hayes, O. (Onno)
Teylingen JO15-2G DoCoS JO15-4 09:30 Nouland, T.M.J. (Dirk) v.d.
DoCoS JO15-4 RCL JO15-5 14:30 Afgelast
HVV JO15-5 DoCoS JO15-3 12:45
DoCoS JO15-3 Gr.WII VAC JO15-4 12:15 Afgelast
Alphense Boys JO15-4 DoCoS JO15-2 11:00 Jacobs, E. E. (Edwin)
Linschoten JO15-1 DoCoS JO15-2 11:00 Afgelast
DoCoS JO13-5 Wilhelmus JO13-6 10:15 Afgelast
Nootdorp JO13-3 DoCoS JO13-2 11:00 Afgelast
DoCoS JO13-2 RVC '33 JO13-1 08:30 Bontje, J.P. (Johannes)
Voorschoten`97 JO11-8 DoCoS JO11-9 10:30
DoCoS JO11-8 MMO JO11-1G 08:30 M. (Melle) Leendertse
DoCoS JO11-7 Katwijk JO11-7 11:00 M. (Mohammed) Moharam
Valken'68 JO11-5 DoCoS JO11-7 08:45 Afgelast
DoCoS JO11-6 Valken'68 JO11-4 12:15 R. (Ruben) Weijdema
VUC JO11-4 DoCoS JO11-5 10:15
VVSB JO11-2 DoCoS JO11-3 08:30
DOSR JO11-2 DoCoS JO11-2 11:30

Maandag 23 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Voorschoten'97 JO8-1 DoCoS JO8-1 18:00

Woensdag 25 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
SVH JO9-3 DoCoS JO9-2 17:30

Donderdag 26 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Graaf W II VAC JO13-7 DoCoS JO13-4G 18:30

Zaterdag 28 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS MO19-1 SCH '44 MO19-1 12:45 Goddijn, R (Raymond)
DoCoS MO17-1 KMD MO17-1 10:30 Ho, C.L. (Chi liu)
DoCoS MO15-1 WVC MO15-2 08:30 Bontje, J.P. (Johannes)
DoCoS JO9-5 Woubrugge JO9-4 11:30
DoCoS JO9-5 Woubrugge JO9-4 11:30
DoCoS JO9-4G SVC'08 JO9-4 08:30
Oegstgeest JO9-2 DoCoS JO9-3 08:30
Katwijk JO9-4 DoCoS JO9-2 08:30
Kickers'69 JO9-1 DoCoS JO9-2 08:45
Noordwijk JO9-3 DoCoS JO9-1G 08:45
DoCoS JO8-4 UDO JO8-2 08:30
Oegstgeest JO8-2 DoCoS JO8-3 08:30
DoCoS JO8-2 Leidsche Boys JO8-1 08:30
DoCoS JO8-1 Voorschoten`97 JO8-4 08:30
SVH JO7-1 DoCoS JO7-1 11:00
Leidschenveen JO7-1 DoCoS JO7-1 09:00
Rijnvogels, fc JO19-3 DoCoS JO19-3 14:30
DoCoS JO19-1 Katwijk JO19-1 12:15 R. (Ricky) Rajaram
DoCoS JO17-3 Leiden JO17-1 12:15 Afgelast
UVS JO17-3 DoCoS JO17-2 13:20
DoCoS JO17-1 FC Lisse JO17-2 14:30 L.P.J. (Leon) van der Boon
DoCoS JO15-4 Meerburg JO15-8 14:00 Herrebout, A.W. (Arjan)
ASC JO15-6 DoCoS JO15-3 14:00
UDO JO15-3 DoCoS JO15-3 11:30
Rijnsburgse Boys JO15-3 DoCoS JO15-2 08:30 Tiggelman, J.J. (Jesse)
DoCoS JO15-1 ASC JO15-1 10:15 R. (Roelof) Witvoet
Teylingen JO13-3G DoCoS JO13-5 09:45 Scheel, B.T.F. (Bart)
Quick Boys JO13-7 DoCoS JO13-4G 10:15
Rijnsburgse Boys JO13-3 DoCoS JO13-3 10:00 Turnhout, J. (Jim)
Ter Leede JO13-2 DoCoS JO13-2 10:00
DoCoS JO13-1 Blauw-Zwart JO13-1 10:45 Scholtes, G.L.J. (Guido)
SJC JO11-6 DoCoS JO11-9 08:30
DoCoS JO11-8 Ter Leede JO11-4 08:30
DoCoS JO11-7 SVC'08 JO11-5 10:00
DoCoS JO11-6 RCL JO11-10 08:30
Graaf W II VAC JO11-10 DoCoS JO11-5 09:45
DoCoS JO11-4G Warmunda, sv JO11-1 10:00
DoCoS JO11-3 DOSR JO11-2 10:00
Alphense Boys JO11-2 DoCoS JO11-1 09:00

Zondag 29 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Voorschoten`97 JO19-2 DoCoS JO19-2 12:45
Meerburg JO11-3 DoCoS JO11-2 10:30

Maandag 30 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS MO17-1 Hillegom sv MO17-1 20:00 Herrebout, A.W. (Arjan)

Woensdag 1 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Oegstgeest MO19-1 DoCoS MO19-1 20:00
UVS JO8-3 DoCoS JO8-1 17:00
UVS JO8-3 DoCoS JO8-1 17:00
DoCoS JO17-3 Floreant JO17-2 19:30 Scholtes, G.L.J. (Guido)

Zaterdag 4 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Foreholte MO19-1 DoCoS MO19-1 12:45
DWO MO17-1 DoCoS MO17-1 12:45
Kickers'69 MO15-1 DoCoS MO15-1 12:30
Valken'68 JO9-3 DoCoS JO9-5 08:45
Valken'68 JO9-3 DoCoS JO9-5 08:45
Forum Sport JO9-6 DoCoS JO9-4G 11:45
DoCoS JO9-3 Ter Leede JO9-4 08:30
DoCoS JO9-3 Katwijk JO9-4 08:30
DoCoS JO9-2 Quick Boys JO9-4 11:00
DoCoS JO9-1G Oegstgeest JO9-1 09:45
RCL JO8-3 DoCoS JO8-4 10:30
DoCoS JO8-3 Warmunda, sv JO8-1 08:30
Meerburg JO8-4 DoCoS JO8-2 08:30
Blauw-Zwart JO8-1 DoCoS JO8-1 09:00
DoCoS JO7-1 SV Leidschenveen JO7-4 09:45
DoCoS JO19-3 SJZ JO19-2 12:45 Weijden, S. (Stefan) van der
DoCoS JO19-2 Quick JO19-3 10:15 Goddijn, R (Raymond)
SVC'08 JO19-1 DoCoS JO19-1 13:15
Rijnsb.Boys JO17-3 DoCoS JO17-3 12:15
DoCoS JO17-2 HVV JO17-4 10:15 Ram, J. (Jan)
UVS JO17-2 DoCoS JO17-1 10:30
UDO JO15-5 DoCoS JO15-4 12:45
DoCoS JO15-2 Blauw-Zwart JO15-2 08:30 Ho, C.L. (Chi liu)
Noordwijk JO15-1 DoCoS JO15-1 10:30
DoCoS JO13-5 DOSR JO13-3 12:15 Bontje, J.P. (Johannes)
DoCoS JO13-4G Voorschoten`97 JO13-7 09:45
DoCoS JO13-3 SJC JO13-2 08:30
DoCoS JO11-9 FC Lisse JO11-9 08:30
UVS JO11-9 DoCoS JO11-8 13:30
ABF JO11-3 DoCoS JO11-7 10:30
Gr.WII VAC JO11-15 DoCoS JO11-6 09:45
DoCoS JO11-5 UVS JO11-7 08:30
SJC JO11-2 DoCoS JO11-4G 10:30
Rijnsb.Boys JO11-3 DoCoS JO11-3 08:30
DoCoS JO11-2 Koudekerk JO11-1 12:15
DoCoS JO11-1 UVS JO11-1 08:30