Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zaterdag 18 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DSVP JO19-1 DoCoS JO19-1 15:00 Afgelast door bond
JO17
DoCoS JO17-1 OVV JO17-1G 14:30 Afgelast door bond
Rijnsburgse Boys JO17-2 DoCoS JO17-2 10:00 Afgelast door bond
DoCoS JO17-3 Graaf W II VAC JO17-3 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO17-4 VVSB JO17-4 08:30 Afgelast door bond
MO17
Valken'68 MO17-1 DoCoS MO17-1 12:00 Afgelast door bond
JO15
DoCoS JO15-1 SJC JO15-1 12:15 Afgelast door bond
DoCoS JO15-2 Rijnvogels, fc JO15-2 08:30 Afgelast door bond
MO15
DoCoS MO15-1 RKAVV MO15-3 08:30 Afgelast door bond
JO14
DoCoS JO14-1 Rijnvogels, fc JO14-1 10:30 Afgelast door bond
Voorschoten`97 JO14-2 DoCoS JO14-2 08:30 Afgelast door bond
JO13
SVC'08 JO13-1 DoCoS JO13-1 10:00 Afgelast door bond
Koudekerk JO13-2G DoCoS JO13-2 08:45 Afgelast door bond
RCL JO13-3G DoCoS JO13-3 12:30
Ter Leede JO13-3 DoCoS JO13-3 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO13-4 Van Nispen JO13-1 10:30 Afgelast door bond
JO12
DoCoS JO12-1 RCL JO12-1G 11:45 Afgelast door bond
DoCoS JO12-2 RCL JO12-2G 13:15 Afgelast door bond
JO11
DoCoS JO11-1 Rijnvogels, fc JO11-1 10:15 Afgelast door bond
Katwijk JO11-2 DoCoS JO11-2 10:00 Afgelast door bond
DoCoS JO11-3 Voorschoten`97 JO11-6 08:30 Afgelast door bond
Katwijk JO11-4 DoCoS JO11-4G 08:30 Afgelast door bond

Zaterdag 25 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 FC Oegstgeest JO19-1 14:30 Afgelast door bond
JO17
DoCoS JO17-1 LYRA JO17-1 12:15 Afgelast door bond
JO13
DoCoS JO13-1 sv Poortugaal JO13-1 12:15 Afgelast door bond

Zaterdag 2 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
MO17
DoCoS MO17-1 Hazerswoudse Boys MO17-1 11:00 Afgelast door bond
JO13
DoCoS JO13-3 Warmunda, sv JO13-2 08:30 Afgelast door bond

Zaterdag 9 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
Maasdijk JO19-1 DoCoS JO19-1 14:30 Afgelast door bond
JO17
Nieuwenhoorn JO17-1 DoCoS JO17-1 12:30 Afgelast door bond
DoCoS JO17-2 Foreholte JO17-2 10:45 Afgelast door bond
RCL JO17-5 DoCoS JO17-3 16:15 Afgelast door bond
SVC'08 JO17-3 DoCoS JO17-4 13:00 Afgelast door bond
MO17
DoCoS MO17-1 Voorschoten`97 MO17-2 10:15 Afgelast door bond
JO15
DoCoS JO15-1 VVSB JO15-1 10:15 Afgelast door bond
DoCoS JO15-2 Kagia JO15-2 10:15 Afgelast door bond
MO15
DoCoS MO15-1 Koudekerk MO15-1 08:30 Afgelast door bond
JO14
Rijnsburgse Boys JO14-1 DoCoS JO14-1 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO14-2 Noordwijk JO14-1 08:30 Afgelast door bond
JO13
Maense, FC JO13-1 DoCoS JO13-1 08:30 Afgelast door bond
Floreant JO13-2 DoCoS JO13-2 11:45 Afgelast door bond
Meerburg JO13-4G DoCoS JO13-3 10:00
DoCoS JO13-3 Voorschoten`97 JO13-4 08:30 Afgelast door bond
S.V. Kickers'69 JO13-1 DoCoS JO13-4 09:00 Afgelast door bond M. (Martijn) Kempenaar
JO12
VVSB JO12-1 DoCoS JO12-1 08:30 Afgelast door bond
Meerburg JO12-5 DoCoS JO12-2 16:00 Afgelast door bond
JO11
FC Lisse JO11-1 DoCoS JO11-1 11:30 Afgelast door bond
DoCoS JO11-2 Quick Boys JO11-3 10:00 Afgelast door bond
Foreholte JO11-4 DoCoS JO11-3 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO11-4G Teylingen JO11-2 11:30 Afgelast door bond

Zaterdag 16 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 SJC JO19-1 14:30 Afgelast door bond
JO17
DoCoS JO17-1 VVSB JO17-1 12:15 Afgelast door bond
VVSB JO17-2 DoCoS JO17-2 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO17-3 FC Lisse JO17-6 11:00 Afgelast door bond
DoCoS JO17-4 FC Lisse JO17-7 10:15 Afgelast door bond
MO17
Katwijk MO17-1 DoCoS MO17-1 12:00 Afgelast door bond
JO15
BVCB JO15-1 DoCoS JO15-1 10:15 Afgelast door bond
MO15
Graaf W II VAC MO15-3 DoCoS MO15-1 13:15 Afgelast door bond
JO14
DoCoS JO14-1 Valken'68 JO14-1 08:30 Afgelast door bond
Foreholte JO14-2 DoCoS JO14-2 10:00 Afgelast door bond
JO13
DoCoS JO13-1 VELO JO13-2 12:15 Afgelast door bond
DoCoS JO13-2 RVC '33 JO13-2 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO13-3 Sporting Leiden JO13-1 08:30
WVC JO13-2 DoCoS JO13-3 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO13-4 FC Lisse JO13-3 10:15 Afgelast door bond
JO12
SJZ JO12-1 DoCoS JO12-1 08:30 Afgelast door bond
DoCoS JO12-2 UVS JO12-2 12:30 Afgelast door bond
JO11
DoCoS JO11-1 DOSR JO11-1 11:15 Afgelast door bond
DoCoS JO11-2 RCL JO11-3G 09:45 Afgelast door bond
Rijnsburgse Boys JO11-4 DoCoS JO11-3 09:45 Afgelast door bond
VVSB JO11-4 DoCoS JO11-4G 11:25 Afgelast door bond

Zaterdag 6 juni

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO12
FC Lisse JO12-2 DoCoS JO12-1 10:00 Afgelast door bond
DoCoS JO12-2 Sporting Leiden JO12-1 12:30 Afgelast door bond
JO11
DoCoS JO11-1 ASC JO11-2 11:15 Afgelast door bond
DoCoS JO11-2 Voorschoten`97 JO11-3 09:45 Afgelast door bond
Valken'68 JO11-2 DoCoS JO11-3 10:00 Afgelast door bond
WVC JO11-2 DoCoS JO11-4G 08:45 Afgelast door bond