Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zaterdag 25 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 Nieuwenhoorn JO19-1 14:30 R. (Rob) Twigt
JO17
DoCoS JO17-1 Die Haghe JO17-1 12:15 L.J. (Leon) Odenkirchen
Blauw-Zwart JO17-2 DoCoS JO17-2 14:45
FC Oegstgeest JO17-4 DoCoS JO17-3 12:30
DoCoS JO17-4 UVS JO17-3 10:15 Afgeschermd
MO17
Foreholte MO17-2 DoCoS MO17-1 15:00
JO15
SJC JO15-1 DoCoS JO15-1 11:00 Afgeschermd
JO14
Rijnvogels, fc JO14-1 DoCoS JO14-1 09:00 Afgeschermd
DoCoS JO14-2 Voorschoten`97 JO14-2 08:30 A.W. (Arjan) Herrebout
JO13
DoCoS JO13-1 Schipluiden JO13-1 12:00 J.A.J. (Jan) van den Berg
DoCoS JO13-2 ARC JO13-4 08:30 M. (Melle) Leendertse
DoCoS JO13-3 Voorschoten`97 JO13-3 10:15 S. (Stefan) van der Weijden
DoCoS JO13-4 DOSR JO13-3 14:30 R (Raymond) Goddijn
JO12
DoCoS JO12-1 SJC JO12-2 14:30 K. (Kyan) van den Berg
FC Oegstgeest JO12-3 DoCoS JO12-2 13:30
JO11
Quick Boys JO11-2 DoCoS JO11-1 08:30
UVS JO11-2 DoCoS JO11-2 10:30
DoCoS JO11-3 Noordwijk JO11-4 09:45 R.B. (Barre) de Bruijn
DoCoS JO11-4G ROAC JO11-2 11:15 H.I. (Hugo) van Lent
JO10
UVS JO10-1 DoCoS JO10-1 08:30
DoCoS JO10-2 Voorschoten`97 JO10-6 08:30
DoCoS JO10-3 Voorschoten`97 JO10-4 08:30
SJC JO10-5 DoCoS JO10-4 09:30
Hillegom sv JO10-7 DoCoS JO10-4 10:00
UVS JO10-4 DoCoS JO10-5 09:45
JO9
DoCoS JO9-1 FC Oegstgeest JO9-1 08:30
DoCoS JO9-2 UVS JO9-3 08:30
DoCoS JO9-3 Roodenburg JO9-1 08:30
Voorschoten`97 JO9-3 DoCoS JO9-4 09:30
JO8
ASC JO8-2 DoCoS JO8-1 08:30
FC Oegstgeest JO8-1 DoCoS JO8-2 08:30
Ter Leede JO8-2 DoCoS JO8-3 08:30
DoCoS JO8-4 Ter Leede JO8-3 08:30

Zondag 26 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
MO15
Voorschoten`97 MO15-3 DoCoS MO15-1 10:45

Zaterdag 1 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
SEP JO19-1 DoCoS JO19-1 15:00
JO17
DoCoS JO17-1 Meerburg JO17-1 14:30
UVS JO17-2 DoCoS JO17-2 12:15
Foreholte JO17-6 DoCoS JO17-3 11:30
DoCoS JO17-4 FC Oegstgeest JO17-5 09:45
MO17
WVC MO17-1 DoCoS MO17-1 15:00
JO15
DoCoS JO15-1 VFC JO15-1 12:15
DoCoS JO15-2 VVSB JO15-5 08:30
MO15
Altior MO15-1 DoCoS MO15-1 12:30
JO14
DoCoS JO14-1 SJZ JO14-1 10:15
Blauw-Zwart JO14-2 DoCoS JO14-2 11:40
JO13
Excelsior R. JO13-1 DoCoS JO13-1 11:30
DoCoS JO13-2 Alphia JO13-1 08:30
svWassenaar JO13-2G DoCoS JO13-3 12:00
DoCoS JO13-4 Noordwijk JO13-3 11:50
JO12
DoCoS JO12-1 Foreholte JO12-3 13:15
Graaf W II VAC JO12-4 DoCoS JO12-2 09:45
JO11
FC Oegstgeest JO11-1 DoCoS JO11-1 08:30
Noordwijk JO11-3 DoCoS JO11-2 10:00
DoCoS JO11-3 Blauw-Zwart JO11-2 10:15
DoCoS JO11-4G FC Lisse JO11-5 11:45
JO10
DoCoS JO10-1 Rijnsburgse Boys JO10-2 08:30
Meerburg JO10-3G DoCoS JO10-3 11:30
DoCoS JO10-4 Meerburg JO10-6G 08:30
DoCoS JO10-4 FC Oegstgeest JO10-2 08:30
DoCoS JO10-5 ASC JO10-4G 08:30
JO9
SJC JO9-1 DoCoS JO9-1 09:30
DoCoS JO9-3 DoCoS JO9-2 08:30
JO8
DoCoS JO8-1 Altior JO8-1 08:30
DoCoS JO8-2 Voorschoten`97 JO8-3 08:30
DoCoS JO8-3 FC Oegstgeest JO8-2 09:30

Zaterdag 8 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO17
OVV JO17-1G DoCoS JO17-1 12:45
DoCoS JO17-2 Meerburg JO17-2 10:15
DoCoS JO17-3 Foreholte JO17-7 10:15
Forum Sport JO17-5 DoCoS JO17-4 14:00
MO17
DoCoS MO17-1 FC Oegstgeest MO17-2 11:05
JO15
Spartaan'20 JO15-3 DoCoS JO15-1 15:00
Valken'68 JO15-2 DoCoS JO15-2 10:15
MO15
DoCoS MO15-1 Bernardus MO15-1 08:30
JO14
ASC JO14-1 DoCoS JO14-1 11:45
DoCoS JO14-2 UVS JO14-2 08:30
JO13
DoCoS JO13-1 SVC'08 JO13-1 10:15
VEP JO13-3 DoCoS JO13-2 11:15
DoCoS JO13-3 Graaf W II VAC JO13-3 08:30
SJC JO13-2 DoCoS JO13-4 11:30
JO10
Teylingen JO10-1 DoCoS JO10-1 09:30
DoCoS JO10-2 Blauw-Zwart JO10-2 11:05
DoCoS JO10-3 Sporting Leiden JO10-3 11:05
DoCoS JO10-3 Sporting Leiden JO10-4 08:30
Meerburg JO10-6G DoCoS JO10-4 13:45
FC Oegstgeest JO10-2 DoCoS JO10-4 09:00
Voorschoten`97 JO10-5 DoCoS JO10-5 10:30
JO9
DoCoS JO9-1 Forum Sport JO9-1 08:30
DoCoS JO9-2 Roodenburg JO9-1 08:30
Hazerswoudse Boys JO9-1 DoCoS JO9-3 09:00
DoCoS JO9-4 RKAVV JO9-2 09:45
JO8
Voorschoten`97 JO8-1 DoCoS JO8-1 08:30
Noordwijk JO8-2 DoCoS JO8-2 08:45
UVS JO8-4 DoCoS JO8-3 09:45
DoCoS JO8-4 ROAC JO8-2 09:45

Woensdag 12 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 DSVP JO19-1 20:00

Zaterdag 15 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
FC Oegstgeest JO19-1 DoCoS JO19-1 15:00
JO17
LYRA JO17-1 DoCoS JO17-1 12:00
JO15
DoCoS JO15-2 Oliveo JO15-2 08:30
JO13
sv Poortugaal JO13-1 DoCoS JO13-1 09:30

Zaterdag 29 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO17
DoCoS JO17-1 BSC '68 JO17-1 12:00

Zaterdag 7 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
Nieuwenhoorn JO19-1 DoCoS JO19-1 14:30
JO17
Die Haghe JO17-1 DoCoS JO17-1 14:30
DoCoS JO17-2 FC Oegstgeest JO17-2 10:15
DoCoS JO17-3 Bernardus JO17-2 10:15
Ter Leede JO17-4 DoCoS JO17-4 09:30
MO17
DoCoS MO17-1 Hazerswoudse Boys MO17-1 11:00
JO15
DoCoS JO15-1 BVCB JO15-1 12:15
Meerburg JO15-4 DoCoS JO15-2 13:15
MO15
DoCoS MO15-1 Rijnsburgse Boys MO15-2 08:30
JO14
Valken'68 JO14-1 DoCoS JO14-1 10:15
DoCoS JO14-2 Foreholte JO14-2 08:30
JO13
Schipluiden JO13-1 DoCoS JO13-1 09:30
Hazerswoudse Boys JO13-1 DoCoS JO13-2 10:30
UVS JO13-4 DoCoS JO13-3 08:30
JO12
Stompwijk'92 JO12-1 DoCoS JO12-1 09:45
DoCoS JO12-2 Quick Boys JO12-4 13:30
JO11
DoCoS JO11-1 Foreholte JO11-1 12:05
DoCoS JO11-2 Rijnsburgse Boys JO11-3 10:45
Quick Boys JO11-7 DoCoS JO11-3 09:45
MeerburgJO11-5G DoCoS JO11-4G 12:45
JO10
DoCoS JO10-1 Voorschoten`97 JO10-2 09:30
DoCoS JO10-2 Wassenaar, s.v. JO10-1 08:30
Valken'68 JO10-3 DoCoS JO10-3 12:15
Valken'68 JO10-4M DoCoS JO10-4 12:15
Sporting Leiden JO10-3 DoCoS JO10-4 09:30
DoCoS JO10-5 FC Oegstgeest JO10-4 08:30
JO9
Katwijk JO9-1 DoCoS JO9-1 10:30
DoCoS JO9-2 Hazerswoudse Boys JO9-1 08:30
DoCoS JO9-3 RCL JO9-4G 08:30
Katwijk JO9-3 DoCoS JO9-4 09:30
JO8
UVS JO8-2 DoCoS JO8-1 09:45
Roodenburg JO8-1 DoCoS JO8-2 09:00
DoCoS JO8-3 Blauw-Zwart JO8-2 08:30
DoCoS JO8-4 RCL JO8-6 08:30

Zaterdag 14 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 Maasdijk JO19-1 14:30
JO17
DoCoS JO17-1 Nieuwenhoorn JO17-1 12:15
ROAC JO17-1 DoCoS JO17-2 12:00
DoCoS JO17-4 Foreholte JO17-8 11:05
MO17
ST Teylingen/Ter Leede MO17-1 DoCoS MO17-1 10:15
JO15
VVSB JO15-1 DoCoS JO15-1 10:30
ASC JO15-3G DoCoS JO15-2 10:00
MO15
Rijnvogels, fc MO15-2 DoCoS MO15-1 12:15
JO14
DoCoS JO14-1 Rijnsburgse Boys JO14-1 09:15
Noordwijk JO14-1 DoCoS JO14-2 08:45
JO13
DoCoS JO13-1 Maense, FC JO13-1 12:15
DoCoS JO13-2 Nieuwkoop JO13-3 08:30
DoCoS JO13-3 Rijnvogels, fc JO13-2 08:30
DoCoS JO13-4 Foreholte JO13-4 10:15
JO12
Wilhelmus JO12-5 DoCoS JO12-1 08:30
Lugdunum JO12-1 DoCoS JO12-2 08:30
JO11
RCL JO11-1G DoCoS JO11-1 11:00
FC Oegstgeest JO11-2 DoCoS JO11-2 11:15
DoCoS JO11-3 FC Oegstgeest JO11-3 10:30
DoCoS JO11-4G FC Oegstgeest JO11-5 12:00
JO10
DoCoS JO10-1 FC Oegstgeest JO10-1 08:30
Meerburg JO10-4 DoCoS JO10-2 09:45
UVS JO10-2 DoCoS JO10-3 09:45
DoCoS JO10-4 Foreholte JO10-7 08:30
DoCoS JO10-4 Valken'68 JO10-4M 08:30
DoCoS JO10-5 RCL JO10-7M 08:30
JO9
Alphense Boys JO9-1 DoCoS JO9-1 09:00
RCL JO9-4G DoCoS JO9-2 10:30
Meerburg JO9-2 DoCoS JO9-3 08:30
DoCoS JO9-4 SEV JO9-1 08:30
JO8
DoCoS JO8-1 Meerburg JO8-1 09:30
DoCoS JO8-2 Valken'68 JO8-2 08:30
DoCoS JO8-3 Quick Boys, JO8-9G 09:30
Meerburg JO8-2 DoCoS JO8-4 09:30

Zondag 15 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO17
Meerburg JO17-3 DoCoS JO17-3 12:00

Zaterdag 21 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 BSC '68 JO19-1 14:30
JO17
DoCoS JO17-1 Jodan Boys, de JO17-2 12:15
JO15
DoCoS JO15-2 DSVP JO15-2M 08:30
JO13
DoCoS JO13-1 DSVP JO13-1 12:15
JO12
DoCoS JO12-1 Rijnsburgse Boys JO12-1 12:30
Valken'68 JO12-3 DoCoS JO12-2 12:50
JO11
Katwijk JO11-1 DoCoS JO11-1 09:00
Valken'68 JO11-1 DoCoS JO11-2 10:20
DoCoS JO11-3 Rijnvogels, fc JO11-2 09:45
DoCoS JO11-4G Foreholte JO12-6M 11:15
JO10
FC Lisse JO10-2 DoCoS JO10-1 11:15
DoCoS JO10-2 RCL JO10-2 08:30
DoCoS JO10-3 RCL JO10-4 09:45
Foreholte JO10-7 DoCoS JO10-4 10:30
Quick Boys JO10-8 DoCoS JO10-4 10:30
Meerburg JO10-9 DoCoS JO10-5 10:30
JO9
DoCoS JO9-1 Ter Leede JO9-1 09:45
DoCoS JO9-2 Meerburg JO9-2 09:45
DoCoS JO9-3 RCL JO9-6 08:30
Stompwijk'92 JO9-1 DoCoS JO9-4 08:30
JO8
Bernardus JO8-1 DoCoS JO8-1 09:00
RCL JO8-2G DoCoS JO8-2 08:30
Voorschoten`97 JO8-6 DoCoS JO8-3 09:30
DoCoS JO8-4 UVS JO8-3 08:30

Zaterdag 28 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
SJC JO19-1 DoCoS JO19-1 14:00
JO17
VVSB JO17-1 DoCoS JO17-1 10:10
DoCoS JO17-2 Voorschoten`97 JO17-2 10:15
VVSB JO17-5 DoCoS JO17-3 14:00
Blauw-Zwart JO17-4 DoCoS JO17-4 11:25
MO17
DoCoS MO17-1 Bernardus MO17-1 10:15
JO15
DoCoS JO15-1 Spartaan'20 JO15-3 10:15
Quick Boys JO15-8 DoCoS JO15-2 10:25
MO15
DoCoS MO15-1 Quick Boys MO15-2 08:30
JO14
DoCoS JO14-1 ASC JO14-1 08:30
UVS JO14-2 DoCoS JO14-2 08:30
JO13
VELO JO13-2 DoCoS JO13-1 10:30
SJZ JO13-1 DoCoS JO13-3 10:00
Warmunda, sv JO13-1 DoCoS JO13-4 09:00

Zaterdag 4 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 SEP JO19-1 12:15
JO17
Meerburg JO17-1 DoCoS JO17-1 10:00
SJZ JO17-1 DoCoS JO17-2 14:00
DoCoS JO17-3 Koudekerk JO17-1 12:15
DoCoS JO17-4 Kagia JO17-3 10:15
MO17
Meerburg MO17-1 DoCoS MO17-1 16:30
JO15
VFC JO15-1 DoCoS JO15-1 12:30
DoCoS JO15-2 SJC JO15-2 08:30
MO15
WVC MO15-2 DoCoS MO15-1 13:20
JO14
SJZ JO14-1 DoCoS JO14-1 10:00
DoCoS JO14-2 Blauw-Zwart JO14-2 08:30
JO13
DoCoS JO13-1 Excelsior R. JO13-1 10:15
DoCoS JO13-2 Alphen JO13-2 08:30
DoCoS JO13-3 Quick Boys JO13-4 08:30
DoCoS JO13-4 VVSB JO13-3 10:15
JO12
Meerburg JO12-3 DoCoS JO12-1 14:30
DoCoS JO12-2 Voorschoten`97 JO12-5 12:30
JO11
DoCoS JO11-1 SJC JO11-1 11:15
DoCoS JO11-2 ASC JO11-3 09:45
Meerburg JO11-4G DoCoS JO11-3 11:30
Rijnvogels, fc JO11-3G DoCoS JO11-4G 09:00

Zaterdag 18 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DSVP JO19-1 DoCoS JO19-1 15:00
JO17
DoCoS JO17-1 OVV JO17-1G 14:30
Rijnsburgse Boys JO17-2 DoCoS JO17-2 10:00
DoCoS JO17-3 Graaf W II VAC JO17-3 08:30
DoCoS JO17-4 VVSB JO17-4 08:30
MO17
Valken'68 MO17-1 DoCoS MO17-1 12:00
JO15
DoCoS JO15-1 SJC JO15-1 10:15
DoCoS JO15-2 Rijnvogels, fc JO15-2 08:30
MO15
DoCoS MO15-1 RKAVV MO15-3 08:30
JO14
DoCoS JO14-1 Rijnvogels, fc JO14-1 11:35
Voorschoten`97 JO14-2 DoCoS JO14-2 11:00
JO13
SVC'08 JO13-1 DoCoS JO13-1 10:00
Koudekerk JO13-2G DoCoS JO13-2 08:45
RCL JO13-3G DoCoS JO13-3 12:30
DoCoS JO13-4 Van Nispen JO13-1 10:15
JO12
DoCoS JO12-1 RCL JO12-1G 12:30
DoCoS JO12-2 RCL JO12-2G 13:45
JO11
DoCoS JO11-1 Rijnvogels, fc JO11-1 11:15
Katwijk JO11-2 DoCoS JO11-2 09:30
DoCoS JO11-3 Voorschoten`97 JO11-6 09:45
Katwijk JO11-4 DoCoS JO11-4G 09:30

Zaterdag 25 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 FC Oegstgeest JO19-1 14:30
JO17
DoCoS JO17-1 LYRA JO17-1 12:15
JO13
DoCoS JO13-1 sv Poortugaal JO13-1 12:15

Zaterdag 9 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
Maasdijk JO19-1 DoCoS JO19-1 14:30
JO17
Nieuwenhoorn JO17-1 DoCoS JO17-1 12:30
DoCoS JO17-2 Foreholte JO17-2 10:15
RCL JO17-5 DoCoS JO17-3 16:15
SVC'08 JO17-3 DoCoS JO17-4 13:00
MO17
DoCoS MO17-1 Voorschoten`97 MO17-2 10:15
JO15
DoCoS JO15-1 VVSB JO15-1 12:15
DoCoS JO15-2 Kagia JO15-2 08:30
MO15
DoCoS MO15-1 Koudekerk MO15-1 08:30
JO14
Rijnsburgse Boys JO14-1 DoCoS JO14-1 08:30
DoCoS JO14-2 Noordwijk JO14-1 08:30
JO13
Maense, FC JO13-1 DoCoS JO13-1 08:30
Floreant JO13-2 DoCoS JO13-2 11:45
Meerburg JO13-4G DoCoS JO13-3 12:15
S.V. Kickers'69 JO13-1 DoCoS JO13-4 09:00 M. (Martijn) Kempenaar
JO12
VVSB JO12-1 DoCoS JO12-1 08:30
Meerburg JO12-5 DoCoS JO12-2 13:30
JO11
FC Lisse JO11-1 DoCoS JO11-1 11:30
DoCoS JO11-2 Quick Boys JO11-3 09:45
Foreholte JO11-4 DoCoS JO11-3 08:30
DoCoS JO11-4G Teylingen JO11-2 11:15

Zaterdag 16 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
JO19
DoCoS JO19-1 SJC JO19-1 14:30
JO17
DoCoS JO17-1 VVSB JO17-1 12:15
JO15
BVCB JO15-1 DoCoS JO15-1 10:15
JO13
DoCoS JO13-1 VELO JO13-2 12:15