Voorlopig Trainingsschema 2017-2018

Onderstaand schema is het voorlopige trainingsschema voor seizoen 2017-2018.

Dit schema zal mogelijk nog worden aangepast, afhankelijk van de velden die DoCoS daadwerkelijk kan huren van de gemeente en van mogelijk nog nieuwe / niet verwerkte wensen van teams.

Maandag avondVeld 1Veld 2Veld 3 AVeld 3 BVeld 4 AVeld 4 BVeld 5GHC
16:00uur-16:15uur
16:15uur-16:30uur
16:30uur-16:45uur
16:45uur-17:00uur
17:00uur-17:15uur
17:15uur-17:30uurKeepersJO09-1
JO09-2
JO08-3
JO08-4
JO09-3
JO09-4
JO09-5
JO08-1
JO08-2
Keepers
17:30uur-17:45uur
17:45uur-18:00uur
18:00uur-18:15uur
18:15uur-18:30uurJO11-3
JO11-4
JO11-7
JO11-5
JO11-6
JO11-8
JO11-9
JO11-1
JO11-2
18:30uur-18:45uur
18:45uur-19:00uur
19:00uur-19:15uur
19:15uur-19:30uurJO17-1
JO17-2
19:30uur-19:45uurJO17-3MO19-1
MO17-1
MO15-1
19:45uur-20:00uur
20:00uur-20:15uurZat 1
20:15uur-20:30uur
20:30uur-20:45uurJO19-1
JO19-2
JO19-3
20:45uur-21:00uur
21:00uur-21:15uur
21:15uur-21:30uur
21:30uur-21:45uur
Dinsdag avondVeld 1Veld 2Veld 3 AVeld 3 BVeld 4 AVeld 4 BVeld 5GHC
16:00uur-16:15uur
16:15uur-16:30uur
16:30uur-16:45uur
16:45uur-17:00uur
17:00uur-17:15uur
17:00uur-17:15uurJO09-1
JO09-2
JO09-3
JO09-4
JO09-5
JO07Keepers
17:15uur-17:30uur
17:30uur-17:45uur
17:45uur-18:00uur
18:00uur-18:15uurCircuit training
JO13-3 ...
JO13-5
JO13-1
JO13-2
Circuit training
JO15-3 - JO15-4
18:15uur-18:30uur
18:30uur-18:45uur
18:45uur-19:00uur
19:00uur-19:15uurDames 1
Dames 2
Dames 3
JO15-1JO15-2
19:15uur-19:30uur
19:30uur-19:45uur
19:45uur-20:00uur
20:00uur-20:15uur
20:15uur-20:30uurZat 1Zat 2/3 - selectie
20:30uur-20:45uur
20:45uur-21:00uur
21:00uur-21:15uur
21:15uur-21:30uur
Woensdag avondVeld 1Veld 2Veld 3 AVeld 3 BVeld 4 AVeld 4 BVeld 5GHC
16:00uur-16:15uurJO07
16:15uur-16:30uur
16:30uur-16:45uur
16:45uur-17:00uur
17:00uur-17:15uurJO11-7
JO11-8
JO11-9
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO08-1
JO08-1
JO08-3
JO08-4
17:15uur-17:30uur
17:30uur-17:45uur
17:45uur-18:00uur
18:00uur-18:15uurMO19-1
MO17-1
MO15-1
JO11-1
JO11-2
18:15uur-18:30uur
18:30uur-18:45uur
18:45uur-19:00uur
19:00uur-19:15uur
19:15uur-19:30uurJO17-1
JO17-2
JO17-3
19:30uur-19:45uur
19:45uur-20:00uur
20:00uur-20:15uur
20:15uur-20:30uur
20:30uur-20:45uurJO19-1
JO19-2
Zat 4
Zat 5
JO19-3
20:45uur-21:00uur
21:00uur-21:15uur
21:15uur-21:30uur
21:30uur-21:45uur
Donderdag avondVeld 1Veld 2Veld 3 AVeld 3 BVeld 4 AVeld 4 BVeld 5GHC
16:00uur-16:15uur
16:15uur-16:30uur
16:30uur-16:45uur
16:45uur-17:00uur
17:00uur-17:15uur
17:15uur-17:30uurJO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
17:30uur-17:45uur
17:45uur-18:00uur
18:00uur-18:15uur
18:15uur-18:30uurKeepers
training
18:30uur-18:45uurJO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
18:45uur-19:00uur
19:00uur-19:15uur
19:15uur-19:30uur
19:30uur-19:45uur
19:45uur-20:00uurZat 1Zat 2/3 selectieDames 1
Dames 2
Dames 3
20:00uur-20:15uur
20:15uur-20:30uur
20:30uur-20:45uur
20:45uur-21:00uur
21:00uur-21:15uurZon 1 / Zon 2 / Zon 3 / Zon 4Zat 6
Zat 7
21:15uur-21:30uur
21:30uur-21:45uur
21:45uur-22:00uur
Vrijdag avondVeld 1Veld 2Veld 3 AVeld 3 BVeld 4 AVeld 4 BVeld 5GHC
16:00uur-16:15uur
16:15uur-16:30uur
16:30uur-16:45uur
16:45uur-17:00uur
17:00uur-17:15uur
17:15uur-17:30uur
17:30uur-17:45uur
17:45uur-18:00uur
18:00uur-18:15uurTechniektraining
18:15uur-18:30uur
18:30uur-18:45uur
18:45uur-19:00uur
19:00uur-19:15uur
19:15uur-19:30uur
19:30uur-19:45uur
19:45uur-20:00uur
20:00uur-20:15uurVeteranen
20:15uur-20:30uur
20:30uur-20:45uur
20:45uur-21:00uur
21:00uur-21:15uur
21:15uur-21:30uur
21:30uur-21:45uur
21:45uur-22:00uur