Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Donderdag 19 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 VUC 5 20:00 Bodenstaff, A.J. (Ton)

Zaterdag 21 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 TAVV 1 14:30 B. (Boyd) van Kommer
DoCoS 2 Katwijk 4 12:00
Blauw-Zwart 4 DoCoS 4 13:00 Klaverveld, H.J.H. (Bert)
Noordwijk 7 DoCoS 5 13:00 Niet, R.P. (Paul) van der
Quick Boys 15 DoCoS 6 14:00
DoCoS 7 Voorschoten`97 16 14:00 Heyden, N.F. (Nicolaas) van der
DoCoS VR2 UDO VR2 09:45 Herrebout, A.W. (Arjan)
DoCoS VR3 Haagse Hout VR1 12:15 Weijden, S. (Stefan) van der

Zondag 22 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Graaf W II VAC 4 11:00 Bodenstaff, A.J. (Ton)
DoCoS 2 UVS 1 13:00
DoCoS 3 Zoetermeer, fc 8 12:00
DoCoS 4 UVS 3 14:00 Verhoogt, E. (Edwin)
DoCoS VE1 Rijnland, fc VE1 10:00

Dinsdag 24 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS VR3 RKAVV VR2 20:00

Woensdag 25 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
VEP 7 DoCoS 6 20:00

Zaterdag 28 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 HVC'10 1 14:30 S.C. (Simeon) Calvert
DoCoS 4 Valken'68 5 14:45 Zirkzee, J.A. (Joop)
DoCoS 5 Rijnvogels, fc 7 14:45 Keijzer, P. (Pieter)
DoCoS 6 Leidsche Boys 1 12:30 Bavelaar, C. (Cor)
DoCoS VR3 Semper Altius VR1 11:45 Scholtes, G.L.J. (Guido)

Zondag 29 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Oosterheem 1 11:00 Verhoogt, E. (Edwin)
DoCoS 2 Teylingen 3 13:00 Bodenstaff, A.J. (Ton)

Dinsdag 1 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS VR3 DoCoS VR1 19:30 Weijden, S. (Stefan) van der

Zaterdag 5 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 5 Rijnsburgse Boys 6 14:30 Heyden, N.F. (Nicolaas) van der
DoCoS 6 FC Lisse 8 14:30 Bavelaar, C. (Cor)
Oosterheem 7 DoCoS 7 14:30
Die Haghe VR1 DoCoS VR1 10:30 Groesbeek, P. (Peter)
DoCoS VR3 Wassenaar, s.v. VR1 12:15

Zondag 6 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
HBS 10 DoCoS 2 14:30
SJC 6 DoCoS 3 12:00 Braun, W. (Willem)

Zaterdag 12 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
UVS 1 DoCoS 1 15:00
Rijnvogels, fc 3 DoCoS 2 12:00
DoCoS 4 Hillegom sv 5 16:30 Heyden, N.F. (Nicolaas) van der
DoCoS 5 Football Factory (Leiden) 3 15:15
DoCoS 6 VVSB 6 13:00 Bavelaar, C. (Cor)
RKAVV VR2 DoCoS VR1 15:15
Football Factory (Leiden) VR1 DoCoS VR2 09:45
Ariston'80 VR2 DoCoS VR3 10:00

Zondag 13 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Voorschoten`97 3 DoCoS 1 10:45
Teylingen 3 DoCoS 2 11:00
MMO 3 DoCoS 3 11:00
Wilhelmus 5 DoCoS 7 11:30
Teylingen VE2 DoCoS VE1 11:00

Donderdag 17 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Wilhelmus VR1 DoCoS VR1 20:00

Zaterdag 19 mei

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Valken'68 1 14:30
DoCoS 2 Kagia 2 12:00
DoCoS 4 UDO 5 15:45 Zirkzee, J.A. (Joop)
DoCoS 5 Quick Boys 13 15:00
DoCoS 6 Rijnsburgse Boys 10 13:30 Bavelaar, C. (Cor)
Katwijk 8 DoCoS 7 15:00
DoCoS VR2 Kagia VR1 10:15