Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zaterdag 31 augustus

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 ASC 1 17:00 Afgeschermd
Scheveningen 2 DoCoS 2 11:45 Afgeschermd
DWO 6 DoCoS 3 12:45
Football Factory 4 DoCoS 4 20:00
Sporting Leiden 9 DoCoS 5 15:15
ASC 6 DoCoS 6 13:15
Sporting Leiden 8 DoCoS 7 14:00
DoCoS 8 Sporting Leiden 11 14:30 Afgeschermd
DoCoS VR1 ASC VR1 15:00 M. (Mahmoud) Sakr
Voorschoten`97 VR1 DoCoS VR3 16:15 Afgeschermd

Zondag 1 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 WIK 4 12:00
DoCoS 2 Duindorp sv 1 11:00 J.A.J. (Jan) van den Berg
DoCoS 3 Foreholte 11 14:00 Afgeschermd
DoCoS VE1 Laakkwartier VE1 10:00 F. (Frank) de Wit

Zaterdag 7 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
fc Boshuizen 1 DoCoS 1 17:00
DoCoS 2 Verburch 2 12:15 E. (Evert) Groen
DoCoS 3 SVC'08 4 16:15
DoCoS 4 Sporting Leiden 7 14:00
DoCoS 5 Quick Boys 14 14:30
DoCoS 6 FC Oegstgeest 12 16:15
DoCoS 7 Voorschoten`97 10 14:30
Valken'68 7 DoCoS 8 14:00
LSVV 70 VR1 DoCoS VR1 12:00
DoCoS VR3 FC Oegstgeest VR3 09:45

Zondag 8 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Wippolder 3 DoCoS 1 14:00
Voorschoten`97 4 DoCoS 2 10:45
SJC 5 DoCoS 3 12:30
TAC'90 VE3 DoCoS VE1 12:00

Zaterdag 14 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Voorschoten`97 1 14:30 B. (Boyd) van Kommer
DoCoS 2 GDA 2 12:15 J.H.L. (Jamey) van Beugen
FC Oegstgeest 4 DoCoS 3 16:45
DoCoS 4 SVC'08 7 12:15
DoCoS 5 Rijnsburgse Boys 9 14:30
DoCoS 6 LSVV 70 5 16:15
DoCoS 7 Wassenaar, s.v. 2 14:00
DoCoS 8 Ter Leede 8 16:15
FC Oegstgeest VR2 DoCoS VR1 12:30
DoCoS VR3 SJZ VR1 10:00

Zondag 15 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
VUC 4 DoCoS 1 12:00
HBS 11 DoCoS 2 12:30 A. (Arnold) van Driel
VUC 6 DoCoS 3 12:00
HOV/DJSCR VE1 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 21 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Van Nispen 1 DoCoS 1 15:00
UVS 2 DoCoS 2 12:30
DoCoS 3 DWO 5 14:30
DoCoS 4 Rijnsburgse Boys 5 12:15
DoCoS 5 Katwijk 5 14:30
DoCoS 6 Forum Sport 8 14:30
Rijnsburgse Boys 10 DoCoS 7 14:30
DoCoS 8 Voorschoten`97 13 16:15
RCL VR3 DoCoS VR1 15:30
Alphia VR1 DoCoS VR2 13:30
KMD VR1 DoCoS VR3 16:15

Zondag 22 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Quick 8 12:00
DoCoS 2 Roodenburg 2 11:00
DoCoS 3 SJC 7 14:00
DoCoS VE1 Foreholte VE1 10:00

Zaterdag 28 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Soccer Boys 1 14:30
DoCoS 2 DWO 2 12:15
FC Oegstgeest 5 DoCoS 3 12:30
Blauw-Zwart 5 DoCoS 4 13:35
Blauw-Zwart 6 DoCoS 5 13:10
Sporting Leiden 9 DoCoS 6 13:45
DoCoS 7 VVSB 6 14:30
LSVV 70 8 DoCoS 8 10:00
DoCoS VR1 Katwijk VR1 14:30
DoCoS VR2 Lugdunum VR2 12:15
DoCoS VR3 Haagse Hout VR1 10:15

Zondag 29 september

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Bernardus 2 DoCoS 1 14:00
fc Boshuizen 4 DoCoS 2 10:00
Bernardus 6 DoCoS 3 10:00
Teylingen VE1 DoCoS VE1 11:00

Zaterdag 5 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Wateringse Veld Kranenburg 1 DoCoS 1 14:30
FC Oegstgeest 2 DoCoS 2 12:00
DoCoS 3 Sporting Leiden 3 14:30
DoCoS 4 Hillegom sv 4 12:15
DoCoS 5 Quick Boys 12 15:05
DoCoS 6 Blauw-Zwart 7 14:30
FC Oegstgeest 12 DoCoS 7 15:15
DoCoS 8 RCL 13 16:15
SJZ VR1 DoCoS VR1 15:00
VVSB VR2 DoCoS VR2 14:35
RKAVV VR2 DoCoS VR3 16:15

Zondag 6 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 HVV 5 12:00
DoCoS 2 Foreholte 11 11:00
DoCoS 3 TAC'90 4 14:00
DoCoS VE1 SJC VE1 10:00

Zaterdag 12 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Werve, Te 1 DoCoS 1 14:30
DoCoS 2 Quick Boys 4 12:15

Zondag 13 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DOSR 4 DoCoS 1 12:30
MMO 5 DoCoS 2 11:00
Meerburg 3 DoCoS 3 10:30
ASC VE1 DoCoS VE1 11:00

Zaterdag 19 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Kagia 1 14:30

Zaterdag 26 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
UVS 1 DoCoS 1 15:00
Noordwijk 3 DoCoS 2 14:30

Zondag 27 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Sporting Leiden 2 12:00
DoCoS 2 Warmunda, sv 2 11:00
DoCoS 3 Voorschoten`97 4 14:00
DoCoS VE1 Teylingen VE2 10:00

Zaterdag 2 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Westlandia 1 14:30
DoCoS 2 VVSB 2 12:15

Zondag 3 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Graaf W II VAC 3 DoCoS 1 11:30
Lugdunum 2 DoCoS 2 10:30
Stompwijk'92 4 DoCoS 3 14:00
RVC '33 VE1 DoCoS VE1 09:45

Zaterdag 9 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 SVC'08 1 14:30
DoCoS 2 Kagia 2 12:15

Zondag 10 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Quick 6 DoCoS 1 10:00
SJC 6 DoCoS 2 12:00
Leidsche Boys 2 DoCoS 3 12:00
Leidsche Boys VE1 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 16 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Katwijk 3 DoCoS 2 13:15

Zondag 17 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Football Factory 1 12:00
DoCoS 2 Foreholte 13 11:00
DoCoS 3 Lugdunum 3 14:00
DoCoS VE1 Voorschoten`97 VE1 10:00

Zaterdag 23 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
RCL 1 DoCoS 1 14:30
SVC'08 2 DoCoS 2 12:00

Zondag 24 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
WVC 3 DoCoS 1 11:15
ROAC 6 DoCoS 2 12:30
SJZ 1 DoCoS 3 12:00
Foreholte VE2 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 30 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 DSO 1 14:30
DoCoS 2 Nieuwkoop 2 12:15

Zondag 1 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Foreholte 5 12:00
DoCoS 2 ASC 9 11:00
DoCoS 3 Leidsche Boys 3 14:00

Zaterdag 7 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Valken'68 1 DoCoS 1 14:30
Rijnsburgse Boys 3 DoCoS 2 14:00

Zondag 8 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Voorschoten`97 3 DoCoS 1 10:45
LSVV 70 3 DoCoS 2 14:30
fc Boshuizen 5 DoCoS 3 13:15
ASC VE3 DoCoS VE1 11:00

Zaterdag 14 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Berkel 1 14:30

Zaterdag 25 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
HVC'10 1 DoCoS 1 14:30
Quick Boys 4 DoCoS 2 14:00

Zaterdag 1 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 UVS 1 14:30
DoCoS 2 UVS 2 12:15

Zaterdag 8 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Werve, Te 1 14:30
Kagia 2 DoCoS 2 12:00

Zaterdag 15 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
SVC'08 1 DoCoS 1 14:30

Zaterdag 7 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Wateringse Veld Kranenburg 1 14:30
DoCoS 2 FC Oegstgeest 2 12:15