Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zaterdag 26 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
UVS 1 DoCoS 1 15:00 H. (Hans) Spaans
Noordwijk 3 DoCoS 2 14:30
DoCoS 5 LSVV 70 5 14:00 Afgeschermd
DoCoS 6 FC Oegstgeest 11 16:00 C. (Cor) Bavelaar
Quick Boys 14 DoCoS 7 16:15
Rijnvogels, fc 9 DoCoS 8 14:30
Rijnvogels, fc VR4 DoCoS VR1 14:30 B. (Ben) Berk
DoCoS VR2 S.V. Kickers'69 VR1 11:30 C.L. (Chi liu) Ho
Ariston'80 VR3 DoCoS VR3 10:00

Zondag 27 oktober

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Sporting Leiden 2 12:00 J.A.J. (Jan) van den Berg
DoCoS 2 Warmunda, sv 2 11:00 Afgeschermd
DoCoS 3 Voorschoten`97 4 13:00 Afgeschermd
DoCoS VE1 Teylingen VE2 10:00 F. (Frank) de Wit

Zaterdag 2 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Westlandia 1 14:30
DoCoS 2 VVSB 2 12:15
DoCoS 4 Noordwijk 7 11:30
Sporting Leiden 8 DoCoS 5 14:00
Quick Boys 13 DoCoS 6 16:15
DoCoS 7 Kagia 5 14:15
DoCoS 8 VVSB 10 16:15
DoCoS VR1 Ter Leede VR3 14:30
LSVV 70 VR2 DoCoS VR2 14:00
DoCoS VR3 DSO VR1 10:15

Zondag 3 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Graaf W II VAC 3 DoCoS 1 11:30
Lugdunum 2 DoCoS 2 10:30
Stompwijk'92 4 DoCoS 3 14:00
RVC '33 VE1 DoCoS VE1 09:45

Zaterdag 9 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 SVC'08 1 14:30
DoCoS 2 Kagia 2 12:15
Sporting Leiden 5 DoCoS 4 14:00
ASC 5 DoCoS 5 15:00
Voorschoten`97 9 DoCoS 6 14:15
DoCoS 7 Sporting Leiden 10 14:30
FC Lisse 14 DoCoS 8 15:00
DoCoS VR1 Voorschoten`97 VR1 14:30
DoCoS VR2 ASC VR1 11:30
DoCoS VR3 Wilhelmus VR1 10:15

Zondag 10 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Quick 8 DoCoS 1 12:00
SJC 6 DoCoS 2 12:00
Leidsche Boys 2 DoCoS 3 12:00
Leidsche Boys VE1 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 16 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Katwijk 3 DoCoS 2 12:30
DoCoS 4 Rijnvogels, fc 6 12:15
DoCoS 5 Voorschoten`97 8 14:30
DoCoS 6 Rijnsburgse Boys 8 14:30
FC Lisse 11 DoCoS 7 13:00
DoCoS 8 Rijnsburgse Boys 12 14:30
DoCoS VR1 Blauw-Zwart VR1 14:30
Van Nispen VR1 DoCoS VR2 14:00
DONK VR2 DoCoS VR3 12:30

Zondag 17 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Football Factory 1 12:00
DoCoS 2 Foreholte 13 11:00
DoCoS 3 Lugdunum 3 14:00
DoCoS VE1 Voorschoten`97 VE1 10:00

Zaterdag 23 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
RCL 1 DoCoS 1 14:30
SVC'08 2 DoCoS 2 12:00
DoCoS 4 FC Lisse 6 12:15
DoCoS 5 VVSB 4 14:30
Meerburg 4 DoCoS 6 17:15
DoCoS 7 LSVV 70 6 15:15
DoCoS 8 SVC'08 9 14:30
ST ROAC/MMO Combinatie VR1 DoCoS VR1 14:30
Van Nispen VR2 DoCoS VR2 12:30
DoCoS VR3 DWO VR2 10:15

Zondag 24 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
WVC 3 DoCoS 1 11:15
ROAC 6 DoCoS 2 12:30
SJZ 1 DoCoS 3 12:00
Foreholte VE2 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 30 november

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 DSO 1 14:30
DoCoS 2 Nieuwkoop 2 12:15
SJC 3 DoCoS 4 16:00
FC Lisse 9 DoCoS 5 13:00
DoCoS 6 SJZ 5 14:30
Katwijk 7 DoCoS 7 12:00
Valken'68 9 DoCoS 8 12:00
DoCoS VR1 FC Lisse VR1 14:30
DoCoS VR2 VVSB VR1 12:15
KSD-Marine VR1 DoCoS VR3 10:00

Zondag 1 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Foreholte 5 12:00
DoCoS 2 ASC 9 11:00
DoCoS 3 Leidsche Boys 3 14:00

Zaterdag 7 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Valken'68 1 DoCoS 1 14:30
Rijnsburgse Boys 3 DoCoS 2 14:00
DoCoS 4 RCL 7 12:15
DoCoS 5 FC Oegstgeest 10 14:30
Katwijk 6 DoCoS 6 14:30
DoCoS 7 Teylingen 3 14:30
DoCoS 8 Quick Boys 16 14:30
Zevenhoven VR2 DoCoS VR1 14:30
FC Oegstgeest VR3 DoCoS VR2 13:25
Hazerswoudse Boys VR2 DoCoS VR3 16:15

Zondag 8 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Voorschoten`97 3 DoCoS 1 10:45
LSVV 70 3 DoCoS 2 14:30
fc Boshuizen 5 DoCoS 3 13:30
ASC VE3 DoCoS VE1 11:00

Zaterdag 14 december

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Berkel 1 14:30
Blauw-Zwart 5 DoCoS 4 13:45
RKAVV 4 DoCoS 6 16:15 A. (Antal) van Loon
DoCoS VR2 Katwijk VR2 12:15

Zaterdag 18 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
FC Lisse 6 DoCoS 4 15:00
VVSB 4 DoCoS 5 15:00
DoCoS 6 Meerburg 4 14:30
Kagia 5 DoCoS 7 14:30
SVC'08 9 DoCoS 8 15:15
DoCoS VR1 Noordwijk VR1 14:30
DoCoS VR2 FC Oegstgeest VR3 12:15
DSO VR1 DoCoS VR3 13:00

Zondag 19 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 WVC 3 12:00
DoCoS 2 ROAC 6 11:00
DoCoS 3 SJZ 1 14:00
DoCoS VE1 Foreholte VE2 10:00

Zaterdag 25 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
HVC'10 1 DoCoS 1 14:30
Quick Boys 4 DoCoS 2 14:00
Rijnvogels, fc 6 DoCoS 4 12:00
DoCoS 5 Rijnsburgse Boys 7 14:30
Rijnsburgse Boys 8 DoCoS 6 12:00
DoCoS 7 FC Lisse 11 14:30
Rijnsburgse Boys 12 DoCoS 8 16:15
FC Oegstgeest VR2 DoCoS VR1 12:00
DoCoS VR2 Van Nispen VR1 12:15
DoCoS VR3 DONK VR2 10:15

Zondag 26 januari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Football Factory 1 DoCoS 1 12:00
Foreholte 13 DoCoS 2 12:00
Lugdunum 3 DoCoS 3 10:30
Voorschoten`97 VE1 DoCoS VE1 10:45

Zaterdag 1 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 UVS 1 14:30
DoCoS 2 UVS 2 12:15
Rijnsburgse Boys 5 DoCoS 4 14:00
Katwijk 5 DoCoS 5 13:00
Forum Sport 8 DoCoS 6 13:00
DoCoS 7 Rijnsburgse Boys 10 14:30
Voorschoten`97 13 DoCoS 8 14:15
DoCoS VR1 Rijnvogels, fc VR4 14:30
DoCoS VR2 Alphia VR1 12:15
DoCoS VR3 KMD VR1 10:15

Zondag 2 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
HBS 7 DoCoS 1 10:30
Roodenburg 2 DoCoS 2 10:30
SJC 7 DoCoS 3 11:00
Foreholte VE1 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 8 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Werve, Te 1 14:30
Kagia 2 DoCoS 2 12:00
DoCoS 4 Sporting Leiden 5 12:15
DoCoS 5 ASC 5 14:30
DoCoS 6 Voorschoten`97 9 14:30
Sporting Leiden 10 DoCoS 7 11:00
DoCoS 8 FC Lisse 14 16:15
DoCoS VR1 LSVV 70 VR1 14:30
ASC VR1 DoCoS VR2 15:00
Wilhelmus VR1 DoCoS VR3 11:00

Zondag 9 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Quick 8 12:00
DoCoS 2 SJC 6 11:00
DoCoS 3 Leidsche Boys 2 14:00
DoCoS VE1 Leidsche Boys VE1 10:00

Zaterdag 15 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
SVC'08 1 DoCoS 1 14:30
Voorschoten`97 VR1 DoCoS VR1 16:15

Zaterdag 7 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Wateringse Veld Kranenburg 1 14:30
DoCoS 2 FC Oegstgeest 2 12:15
Quick Boys 12 DoCoS 5 14:00
DoCoS 6 Sporting Leiden 9 14:30
Voorschoten`97 11 DoCoS 7 14:15
DoCoS 8 Rijnvogels, fc 9 14:30
DoCoS VR1 SJZ VR1 14:30
S.V. Kickers'69 VR1 DoCoS VR2 14:30
Haagse Hout VR1 DoCoS VR3 10:00

Zondag 8 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Bernardus 2 12:00
DoCoS 2 fc Boshuizen 4 11:00
DoCoS 3 Bernardus 6 14:00
DoCoS VE1 Teylingen VE1 10:00

Zaterdag 14 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Kagia 1 DoCoS 1 14:30
VVSB 2 DoCoS 2 12:00
Noordwijk 7 DoCoS 4 14:30
DoCoS 5 Sporting Leiden 8 14:30
Blauw-Zwart 7 DoCoS 6 15:00
DoCoS 7 FC Oegstgeest 12 14:30
VVSB 10 DoCoS 8 13:00
Blauw-Zwart VR1 DoCoS VR1 11:15
DoCoS VR2 LSVV 70 VR2 12:15
DoCoS VR3 RKAVV VR2 10:15

Zondag 15 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
HVV 5 DoCoS 1 13:00
Foreholte 11 DoCoS 2 12:00
TAC'90 4 DoCoS 3 14:30
SJC VE1 DoCoS VE1 10:00

Zaterdag 21 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Westlandia 1 DoCoS 1 14:45
Ter Leede VR3 DoCoS VR1 12:30

Zaterdag 28 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 RCL 1 14:30
DoCoS 2 SVC'08 2 12:15
RCL 7 DoCoS 4 15:30
FC Oegstgeest 10 DoCoS 5 15:00
DoCoS 6 Quick Boys 13 14:30
LSVV 70 6 DoCoS 7 14:00
Quick Boys 16 DoCoS 8 12:00
DoCoS VR1 ST ROAC/MMO Combinatie VR1 14:30
DoCoS VR2 Van Nispen VR2 12:15
DWO VR2 DoCoS VR3 10:30

Zondag 29 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Graaf W II VAC 3 12:00
DoCoS 2 Lugdunum 2 11:00
DoCoS 3 Stompwijk'92 4 14:00
DoCoS VE1 RVC '33 VE1 10:00

Zaterdag 4 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Berkel 1 DoCoS 1 14:30
Nieuwkoop 2 DoCoS 2 12:00
DoCoS 4 SJC 3 12:15
DoCoS 5 FC Lisse 9 14:30
SJZ 5 DoCoS 6 12:00
DoCoS 7 Katwijk 7 14:30
DoCoS 8 Valken'68 9 14:30
Noordwijk VR1 DoCoS VR1 14:00
VVSB VR1 DoCoS VR2 15:00
DoCoS VR3 KSD-Marine VR1 10:15

Zondag 5 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Foreholte 5 DoCoS 1 14:00
ASC 9 DoCoS 2 15:00
Leidsche Boys 3 DoCoS 3 14:00

Zaterdag 18 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Valken'68 1 14:30
DoCoS 2 Katwijk 3 12:15
DoCoS 4 Quick Boys 9 12:15
Voorschoten`97 8 DoCoS 5 12:30
DoCoS 6 Katwijk 6 14:30
Teylingen 3 DoCoS 7 14:30
DoCoS 8 Football Factory 6 14:30
DoCoS VR1 Zevenhoven VR2 14:30
Katwijk VR2 DoCoS VR2 12:00
DoCoS VR3 Hazerswoudse Boys VR2 10:15

Zondag 19 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Voorschoten`97 3 12:00
DoCoS 2 LSVV 70 3 11:00
DoCoS 3 fc Boshuizen 5 14:00
DoCoS VE1 ASC VE3 10:00

Zaterdag 25 april

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Soccer Boys 1 DoCoS 1 14:30