Wedstrijden

Hieronder vind u het wedstrijdprogramma van de komende weken. Recente uitslagen vindt u op een aparte pagina.

Zondag 25 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DSO 2 DoCoS 3 11:00 Zwennes, A.H. (Aad)

Dinsdag 27 februari

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS VR3 Semper Altius VR1 19:30 Ruijven, E. (Erik) van

Zaterdag 3 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 4 Valken'68 5 14:30 Zirkzee, J.A. (Joop)
Rijnsburgse Boys 9 DoCoS 6 14:00
Oosterheem 7 DoCoS 7 14:30
Wilhelmus VR1 DoCoS VR1 10:45
DoCoS VR3 Wassenaar, s.v. VR1 12:15

Zondag 4 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Oosterheem 1 11:00 Heyden, N.F. (Nicolaas) van der

Dinsdag 6 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS VR3 SVC'08 VR2 19:30 Ruijven, E. (Erik) van

Zaterdag 10 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
SVC'08 1 DoCoS 1 14:30
SEV 3 DoCoS 2 15:00 Sinke, R. (René)
Voorschoten`97 9 DoCoS 4 16:15
Quick Boys 12 DoCoS 5 14:15
Katwijk 6 DoCoS 6 12:00
DoCoS 7 HVZ 1 15:00
DoCoS VR1 Haagse Hout VR1 12:30 Weijden, S. (Stefan) van der
Van Nispen, Rkvv VR2 DoCoS VR2 12:30
Wilhelmus VR1 DoCoS VR3 10:00

Zondag 11 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 ESTO 4 11:00
DoCoS 2 Wilhelmus 6 13:00
DoCoS 3 Meerburg 5 12:00
DoCoS 4 GOL Sport 4 14:00
DoCoS VE1 RVC '33 VE3 10:00

Zaterdag 17 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Voorschoten`97 1 14:30
DoCoS 2 Valken'68 3 12:00
DoCoS 4 ASC 2 15:00
DoCoS 5 Rijnsburgse Boys 6 12:00
DoCoS 6 FC Lisse 8 14:30
Die Haghe VR1 DoCoS VR1 10:30 Groesbeek, P. (Peter)
DoCoS VR2 Oegstgeest VR2 10:15
DoCoS VR3 RKAVV VR2 12:15 Ruijven, E. (Erik) van

Zondag 18 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
SJZ 3 DoCoS 2 11:00
ESTO 5 DoCoS 3 10:00
SJC 7 DoCoS 4 10:00 Braun, W. (Willem)
Boshuizen, fc VE1 DoCoS VE1 10:30

Zaterdag 24 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
Honselersdijk 1 DoCoS 1 14:30
Voorschoten`97 3 DoCoS 2 14:15
DoCoS 4 Rijnvogels, fc 5 14:45
FC Lisse 7 DoCoS 5 15:00
Kagia 5 DoCoS 6 14:30
SVC'08 10 DoCoS 7 13:15
DoCoS VR1 Wilhelmus VR1 12:45 Weijden, S. (Stefan) van der
VVSB VR1 DoCoS VR2 14:30
SVC'08 VR2 DoCoS VR3 15:15

Zondag 25 maart

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter
DoCoS 1 Foreholte 6 11:00
DoCoS 2 Ster, De 4 13:00
DoCoS 3 Alphense Boys 4 12:00
DoCoS VE1 Foreholte VE2 10:00